Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 3 [ 37 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Print view
Write comments Post new topic


Czy system Android wymaga aż 6 GB RAM? LeTV Max 2 z taką pamięcią nadchodzi!

Post Re: Czy system Android wymaga aż 6 GB RAM? LeTV Max 2 z taką pamięcią nadchodzi! 8 Nov 2015, o 22:16

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Android Chrome
HitFan wrote:
ziutek1212 wrote:
6 gb ramu?w kompie mam 4 gb.Mnie wystarcza spokojnie 1 gb

Nie wiem co Ty robisz, że 1GB RAMu starcza Ci w androidzie. Ja ku%wicy dostaje przy 1GB ;/
No chyba, że 3x na dzień restartujesz :)

Jak masz gowno samsungowe to nawet ci sie nie dziwie :P

Last post
Reply with quote 


Post Re: Czy system Android wymaga aż 6 GB RAM? LeTV Max 2 z taką pamięcią nadchodzi! 8 Nov 2015, o 22:18

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
akurat samsung nawet na 2 gigach chodzi ociężale i ch***wo
Reply with quote 


Post Re: Czy system Android wymaga aż 6 GB RAM? LeTV Max 2 z taką pamięcią nadchodzi! 8 Nov 2015, o 22:41

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Android Chrome
Mój tab działa na 1.5GB idealnie, coś macie zj***ne fony.
Reply with quote 


Post Re: Czy system Android wymaga aż 6 GB RAM? LeTV Max 2 z taką pamięcią nadchodzi! 8 Nov 2015, o 22:49

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
pewnie wygolony ze wszystkiego co się dało + podkręcanie procka i inne takie przyśpieszające pierdoły:) A ja po prostu mam porównanie. moja zwykła, stara zetka chodzi szybciej od S5. do Z2 nawet nie będę porównywał, bo sony miażdży samsunga pod tym względem.

wszystkie telefony na stocku.
Reply with quote 


Post Re: Czy system Android wymaga aż 6 GB RAM? LeTV Max 2 z taką pamięcią nadchodzi! 8 Nov 2015, o 22:55

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Android Chrome
Lel. Wyłączyłem tylko stock appki bo mnie wkurzały ikony w menu i wrzucilem roota do przywrocenia aplikacji z Titanium i tyle ;)
Reply with quote 


Post Re: Czy system Android wymaga aż 6 GB RAM? LeTV Max 2 z taką pamięcią nadchodzi! 9 Nov 2015, o 00:11

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Android Chrome
Akurat soft nie robi różnicy bo na CM się działo to samo. Podczas przeglądania neta przez Chrome wyjebuje messengera a czasem nawet odtwarzacz muzyki, bo za mało ramu i ch**. 2 GB to minimum minimum, żeby coś chodziło płynnie i pozwalało na prawdziwą wielozadaniość
Reply with quote 


Post Re: Czy system Android wymaga aż 6 GB RAM? LeTV Max 2 z taką pamięcią nadchodzi! 9 Nov 2015, o 07:37

Female - Moderator  Posts/Topics821/35  Reputation point 2414 
Offline  Profile  WWW   
Android Chrome
Zgadzam się z HitFanem.
Biorąc do ręki telefony pokroju Moto G, LG L90, to szlag mnie trafia, gdy widzę ich "multitasking". 2 GB to minimum, by w pełni móc komfortowo korzystać ze smartfona. xD
Reply with quote 


Post Re: Czy system Android wymaga aż 6 GB RAM? LeTV Max 2 z taką pamięcią nadchodzi! 9 Nov 2015, o 11:59

Male - Friend  Posts/Topics1303/61  Reputation point 1244 
Offline  Profile   
Windows 10 Chrome
NA AJFONIE 5S 1GB WYSTARCZA :)
Inna sprawa, że skopali iOS9 i animacje przycnają. Na szczęście najnowsza beta już lepiej działa.

Na nexusie 4 mam ciągle 1-1,3gB wolnego ramu, a i tak nie działał tak sprawnie jak iOS (przeładowuje strony).
Last edited by Vipe on 9 Nov 2015, o 12:00, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Czy system Android wymaga aż 6 GB RAM? LeTV Max 2 z taką pamięcią nadchodzi! 9 Nov 2015, o 13:44

Male - Friend  Posts/Topics1154/47  Reputation point 591 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
iOS jest lepiej zoptymalizowany niż android, tu nie ma co się dziwić gdyż jest on platformą zamkniętą na resztę producentów smartfonów.

Sam google nie ogarnia optymalizacji nieźle xD, moim zdaniem lepiej wgrać jakiegoś czystego CM (jak się ma smarfona z androidem) bez google apps, zawsze lepiej śmiga niż stockowy android.
Last edited by hubert123454 on 9 Nov 2015, o 13:51, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Czy system Android wymaga aż 6 GB RAM? LeTV Max 2 z taką pamięcią nadchodzi! 9 Nov 2015, o 14:34

Female - Moderator  Posts/Topics821/35  Reputation point 2414 
Offline  Profile  WWW   
Android Chrome
Mnie okropnie wkurzają te okrojone systemu typu CM. Brak Google Apps, aplikacji od S Pena i ta aplikacja aparatu... :lol:
Reply with quote 


Post Re: Czy system Android wymaga aż 6 GB RAM? LeTV Max 2 z taką pamięcią nadchodzi! 9 Nov 2015, o 14:53

Male - Friend  Posts/Topics1303/61  Reputation point 1244 
Offline  Profile   
Windows 10 Chrome
OS jest lepiej zoptymalizowany niż android

Bzdura. To już nie ten sam iOS, co za czasów 6.
Od iOS7 w górę wypuszczają buble i dopiero po kilku wersjach zaczynają być używalne. Wystarczy popatrzeć na 4S, jaka jest różnica między 6, a 9. A aktualizacje i tak trzeba zrobić, bo aplikacje przestają działać na starszych wersjach.



Żeby nie było, że archaiczny sprzęy- iPhone 6 na 8.4.1 działa lepiej niż 6s na 9.1
I do tego kwestia downgrade- nowsze modele można tylko obniżyć dopóki Apple podpisuje soft czyli niedługo ;D
Last edited by Vipe on 9 Nov 2015, o 15:11, edited 2 times in total.
Reply with quote 


Post Re: Czy system Android wymaga aż 6 GB RAM? LeTV Max 2 z taką pamięcią nadchodzi! 9 Nov 2015, o 18:38

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Chrome
Sam google nie ogarnia optymalizacji nieźle , moim zdaniem lepiej wgrać jakiegoś czystego CM (jak się ma smarfona z androidem) bez google apps, zawsze lepiej śmiga niż stockowy android.
Android bez Gappsów wg. mnie nie ma sensu.
emberdo wrote:
ta aplikacja aparatu...

Gdyby na S3 normalnie działało HDR to bym już dawno siedział na CM, ale że działa tylko w stockowym to...
Reply with quote 


Post Re: Czy system Android wymaga aż 6 GB RAM? LeTV Max 2 z taką pamięcią nadchodzi! 9 Nov 2015, o 20:51

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Android Chrome
Vipe wrote:
NA AJFONIE 5S 1GB WYSTARCZA :)

pi***olenie o du*** maryny... Jak cos opisujesz badz chociaz odrobine obiektywny. Safari przeladowuje strony, chyba, ze twoj iphone jest jedynym modelem na swiecie, ktory dziala tak za***iscie. Dlaczego byl bul du** gdy nie bylo wiadomo ile ramu ma 6s? :P
Reply with quote 


Post Re: Czy system Android wymaga aż 6 GB RAM? LeTV Max 2 z taką pamięcią nadchodzi! 9 Nov 2015, o 21:01

Male - Friend  Posts/Topics1303/61  Reputation point 1244 
Offline  Profile   
Windows 10 Chrome
Vipe wrote:
Na nexusie 4 mam ciągle 1-1,3gB wolnego ramu, a i tak nie działał tak sprawnie jak iOS (przeładowuje strony).

Nie mówię, że tego nie robi, ale zdarza się to rzadziej, a strony wczytują się znacznie szybciej niż na nexusie.
I nie wychwalam iOS, bo ma sporo braków, które na Androidzie byly dla mnie podstawą. Ale przynajmniej nie ma problemu, że po meisiącu telefon z kilkoma aplikacjami nadaje się do wyrzucenia, a same apliakcje działają jak chcą.

Chyba wyrosłem z customów :(
Ale opcje Jailbreaka mocno rozważam, ale tylko do dodania własnych skrótów w centrum sterowania, więc nie wiem czy jest sens.
Last edited by Vipe on 9 Nov 2015, o 21:04, edited 2 times in total.
Reply with quote 


Post Re: Czy system Android wymaga aż 6 GB RAM? LeTV Max 2 z taką pamięcią nadchodzi! 9 Nov 2015, o 21:36

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 10 Firefox
Vipe wrote:
po meisiącu telefon z kilkoma aplikacjami nadaje się do wyrzucenia, a same apliakcje działają jak chcą.

Może po prostu kupcie sobie jakiegoś flagowca, a nie Samsunga Galaxy Ace z 384 MB RAM-u? xD

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3 [ 37 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 14 guests