Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 6 of 6 [ 81 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Print view
Write comments Post new topic


Dyskusje nt. wyboru szkół, studiów i przyszłej ścieżki życiowej.

Post Re: Dyskusje nt. wyboru szkół, studiów i przyszłej ścieżki życiowej. 28 Mar 2013, o 21:56

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Bo Jencuś pytał czy lepiej wybrać TI czy inną szkołę. No to obrałem profil pod Informatyke. LO vs. Informatyka tak ogólnie nigdy nie będzie roztrzygnieta bo każdy profil jest inny i trudno byłoby znaleść coś po Technikum humanistycznym :lol: Jeśli takie wgl jest :) Dlatego rozumiem sens liceum profilowanego humanistycznego :)

Last post
Reply with quote 


Post Re: Dyskusje nt. wyboru szkół, studiów i przyszłej ścieżki życiowej. 28 Mar 2013, o 22:49

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Mati91 wrote:
Mam tytul technik logistyk i zdana mature.
Ja też. Raz nawet dla 'żartu' złożyłem CV na takie stanowisko. Przyjęli mnie na wózkowego xD
Zawód fajny, ale pracodawcy wymagania mają pr***ebane :D
Reply with quote 


Post Re: Dyskusje nt. wyboru szkół, studiów i przyszłej ścieżki życiowej. 31 Mar 2013, o 14:01

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Onet.pl wrote:
Jakich ludzi obecnie najbardziej poszukują przedsiębiorcy? Technikum i szkoła zawodowa to teraz najlepsze kierunki drogi zawodowej dla młodzieży. Oferty dla ludzi z niższym wykształceniem stanowią większość. - Na przestrzeni ostatnich kilku lat zauważamy, że trend ten utrwala się. Co prawda ogłoszenia pracy skierowane do osób z wyższym wykształceniem częściej trafiają do Internetu niż do Urzędów Pracy, ale i tak jest ich generalnie mniej – podsumowuje Krzysztof Inglot Dyrektor Działu Rozwoju Rynków w Work Service S.A.
Last edited by WojtekGr on 31 Mar 2013, o 14:01, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Dyskusje nt. wyboru szkół, studiów i przyszłej ścieżki życiowej. 31 Mar 2013, o 15:19

Male - Friend  Posts/Topics608/88  Reputation point 363 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Ja obecnie jestem w 1 klasie technikum informatycznego. Radzę sobie, ale nie powiem, że jest łatwo ( w szczególności rozszerzona matma przy 3 h w tygodniu). W tej szkole nie ma możliwości wyboru specjalizacji, tak więc pozostaje tylko dalsza edukacja po skończonym 4 letnim cyklu nauczania w szkole średniej. Co do nauki programowania to raczej na własną rękę, bo w szkole to tylko podstawy są, a słyszałem, że na studiach informatycznych też tak jest.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 31 marca 2013, o 15:56 ]
Zależy gdzie, ale raczej tak.
Reply with quote 


Post Re: Dyskusje nt. wyboru szkół, studiów i przyszłej ścieżki życiowej. 31 Mar 2013, o 15:28

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
wojtek z tym technikum to jestem w stanie sie zgodzić, ale ogłoszenia o wymaganym min wykształceniu zawodowym to jedno na milion ogłoszeń pojawiających sie... ;P
Reply with quote 


Post Re: Dyskusje nt. wyboru szkół, studiów i przyszłej ścieżki życiowej. 31 Mar 2013, o 15:43

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Po co ogłoszenia dla zawodówek, jak uczniowie zazwyczaj idą tam gdzie mają praktyki ( chyba że się nie sprawdzają i pracodawcy ich nie chcą. Nie moja wina :) )

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Page 6 of 6 [ 81 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests