Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 5 of 5 [ 62 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Print view
Write comments Post new topic


Google Chrome, czyli o bugach najlepszej przeglądarki.

Post Re: Google Chrome, czyli o bugach najlepszej przeglądarki. 20 Feb 2011, o 19:17

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
jonny wrote:
Ale to właśnie dzięki Google ruszył na dobre wyścig zbrojeń w przeglądarkach i nie ulega wątpliwości, przynajmniej dla mnie, że FF4 wygląd zawdzięcza w dużej mierze właśnie przeglądarce Chrome. :D I oczywiście Operze.

No to tym bardziej można korzystać już z zalet Chrome'a na innych ugruntowanych przeglądarkach. :P

Last post
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome, czyli o bugach najlepszej przeglądarki. 20 Feb 2011, o 20:07

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Chrome
Pewnie, że tak. Sam nigdy nie ograniczam się do jednego rodzaju softu i próbowałem niedawno np. Operę, ale nie spełniła moich potrzeb przez brak odpowiednich rozszerzeń - odpowiedników z Chrome'a, do których się już przyzwyczaiłem. Ale Opera idzie na pewno w dobrym kierunku i jest jak najbardziej przeglądarką ugruntowaną. ;]
Co do FireFoxa, to na pewno nie można użyć słowa "ugruntowana". Wersja 3.6 stała się w kilka miesięcy dinozaurem pod względem szybkości, a 4.0, to już kilkunasta beta, która próbuje doścignąć konkurencję. Po raz pierwszy nowy FF nie będzie w żadnym razie czymś innowacyjnym i niedoścignionym przez konkurencję. Mam też wrażenie, że nowa odsłona przeglądarki Mozilli, to jakaś koncepcja piątej wersji, która ma mieć podobno premierę jeszcze w tym roku, a takie zapowiedzi można odbierać, jako pełną świadomość Mozilli co do jej sytuacji na rynku przeglądarek, a dokładniej dystansu jaki ją dzieli od konkurencji.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Page 5 of 5 [ 62 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 7 guests