Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 21 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


Google nie wczytuje się w Google Chrome

Post Re: Google nie wczytuje się w Google Chrome 27 May 2014, o 18:34

Male - 90%  Posts/Topics401/39  Reputation point 863 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
No to pewnie tu leży wina. Też mam orange 10 i również mam od paru dni podobne problemy. Dodatkowo jest problem z otwieraniem stron i ładowaniem filmów, chociaż prędkość jest stała. Głównie czuć to w usługach google. Chociaż akurat dzisiaj jest już lepiej.
Rada? Jeśli net nie ogarnie się do paru dni to dzwoń na infolinie, tylko przygotuj się na standardowe "Problem leży po pana stronie", pomocnymi argumentami w rozmowie z nimi jest "konkurencją ma lepszą ofertę", "nie wiem czy przedłużę umowę".
Jeszcze jedno pytanie masz własny router czy jedziesz na liveszajsie 2.0?

Last post
Reply with quote 


Post Re: Google nie wczytuje się w Google Chrome 27 May 2014, o 19:10

Male - Friend  Posts/Topics1259/61  Reputation point 2512 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Chrome
Hans, router to Sagemcom by Orange. Nie wiem jaki model... Taki biały z czarnym przodem. Jeśli chodzi o infolinię to spoko, zadzwonię do nich. W sumie jeszcze nigdy nie usłyszałem 'problem leży po pana stronie' natomiast straszyli mnie, że będę musiał zapłacić za przyjazd techników, o ile okaże się, że z ich rzeczami wszystko w porządku, aż 37 złotych! Normalnie bankructwo mi grozi. W sumie pocieszyłeś mnie, jeśli problem nie występuje tylko u mnie to mam nadzieję, że coś z tym zrobią... Umową jestem z nimi związany do końca września. Problem w tym, że nie mam alternatywy. ;|
Reply with quote 


Post Re: Google nie wczytuje się w Google Chrome 27 May 2014, o 19:23

Male - 90%  Posts/Topics401/39  Reputation point 863 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Czyli pewnie znowu coś z serverami z***li. Swego czasu mając jeszcze neostradę przez pewien czas nie dało się w ogóle yt oglądać bo też coś spier***ili. Alternatywy może i nie masz, ale oni o tym nie wiedzą :P, można dzięki temu uzyskać lepsze warunki przy przedłużaniu umowy. Pół roku temu był taki problem, że w weekend nic się nie dało zrobić bo server był przeciążony. Wystarczyły parę telefonów i stwierdzenie, że netia ma lepszą umowę i nagle net zaczął hulać, wszystko jest kwestią argumentów :P.
Reply with quote 


Post Re: Google nie wczytuje się w Google Chrome 27 May 2014, o 20:36

-
No ja mam światłowód w domu i zero ( 0 ) problemów. Czego i Wam życzę. :lol-above:
Reply with quote 


Post Re: Google nie wczytuje się w Google Chrome 29 May 2014, o 17:34

Male - Friend  Posts/Topics1259/61  Reputation point 2512 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Chrome
No bezbek jak dla mnie. ku*** kłado światłowody w blokach nie w blokach jakich innych przybytkach rozpusty, a u mnie nie ma. :(

[ Dodano: 29 maja 2014, o 17:34 ]
Yy, wczoraj dostałem sms'a od Orange, który to poinformował mnie, że uszkodzenie zostało usunięte. Ale... Ja nic nie zgłaszałem. :( Tym niemniej Google i Yt ożyły. :O
Reply with quote 


Post Re: Google nie wczytuje się w Google Chrome 29 May 2014, o 19:54

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Android Opera
Na mobilnym internecie Orange coś też wczoraj YT padł, ale jak nie działał tak nie działa. Więc chyba coś kombinują w Orange, bo pakiet się na pewno nie skończył (mam mniej niż 400 MB z 1 GB zużyte.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 21 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 6 guests