[<500] Jakiś Symbian z WiFi, najlepiej nowy (czy nie starczy mi S40?)

Wątpliwości, porównania modeli oraz doradzanie w wyborze.

Post by zibi305 » 31 Mar 2012, o 13:55

Może nokia e66. Ja za 380 kupiłem prawie nowa. Ma wifi, gps, aparat 3.2 mpx z autofocusem. Niestety slider ale ja nie mam z nim problemu. Bateria wytrzymuje mi dwa dni co mnie bardzo cieszy.
zibi305 Male
Patcher
 
Offline
 
Telefon: OnePlus 8T
Operator: nju mobile
Age: 26

Joined: 28 Jul 2010
Online: 111d 9h 23m 46s
Posts: 2810Topics: 173
Reputation point: 1827
    Symbian Opera

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by mikas1996 » 31 Mar 2012, o 14:08

Tak jak Ziomal Marcin pisał z dotykowych to Nokia 5800. Symbian po złamaniu chodzi jak trza i na oprogramowaniu w moim przypadku V.52 nie mam z nią żadnych problemów. Aparat 3.2 Mpx robi naprawdę dobre fotki dzięki obiektywowi Carl Zaiss. AF bardzo pomaga przy robieniu zdjęć. Muzyka to bajka czy to z głośnika czy z słuchawek. Jest bardzo głośna lecz wyraźnie gra. Dotyk działa bardzo dobrze. Znajdziesz na nią bardzo wiele aplikacji czy też modyfikacji, gdyby oryginalny wygląd Ci się znudził.Bateria mi (nieoryginalna of Firmy GT) trzyma spokojnie bez większego użytkowania 6 dni a przy częstszym to tak spokojnie 3 dni bez ładowania. Następnym telefonem jaki Ci polecam to Nokia C5 tylko że te kolejne wersje które posiadały już wifi. Wygodna klawiatura alfanumeryczna. Szybki system. Aparat też nie jest najgorszy. Jedyne co mi się w tej Nokii nie podoba to bateria która dość krótko trzyma.
mikas1996 Male
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: HUAWEI Y635 || HUAWEI ShotX
Operator: Plus
Age: 28
Location: BYDGOSZCZ

Joined: 17 May 2010
Online: 21d 19h 52m 52s
Posts: 1517Topics: 98
Reputation point: 733
    Windows XP Firefox

Post by IuDeX » 31 Mar 2012, o 14:11

majsterbdg wrote:Znajdziesz na nią bardzo wiele aplikacji czy też modyfikacji, gdyby oryginalny wygląd Ci się znudził.

Wiesz, do Androida to się nawet nie umywa :D

majsterbdg wrote:Muzyka to bajka czy to z głośnika czy z słuchawek.

Nie.
Image

IuDeX otrzymał za ten post -1 punkty reputacji od 1 użytkowników:
-mikas1996.
IuDeX Male
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: SE XPERIA Tipo
Soft: Android 4.0.4
Operator: Play
Age: 30
Location: Poznań

Joined: 23 Aug 2009
Online: 155d 22h 42m 24s
Posts: 4081Topics: 125
Reputation point: 3661
    Windows 7 Chrome

Post by saranis » 7 Apr 2012, o 11:41

Dzięki za wszyskie odpowiedzi.
W obecnej chwili (zanim na miejscu nie pojawi mi się okazja zakupu) używam Communicatora 9300 i nawet mi się podoba jego GUI - no, brak wifi i aparatu, ale muszę to przeżyć ;) Szkoda, że w późniejszych Communicatorach Nokia wpakowała im już standardowe S60 i odeszła od rozwijania wersji S80 :(
A właśnie - co powiecie na kolejny Communicator, Nokię E90? Też już można obecnie nabyć w umiarkowanych cenach, ma wifi, aparat 3.2MPx, i wg opinii w sieci całkiem z niego ładne zdjęcia wychodzą... No, trochę słaby procesor, więc Youtube odpada (jak próbowałem wejść z 9300 to mi wyświetliło, że moja przeglądarka już nie jest obsługiwana :( )... Ewentualnie coś nowszego z Communicatorów?

I takie pytanie - 9300 to DCT-L, więc flash wykonuje się tak samo jak dla innych DCT - prosto, łatwo i przyjemnie? Bo mam dość starą wersję i należałoby to zmienić ;)
saranis Male
10%
 
Offline
 
Telefon: HP iPaq 914c
Soft: CE OS 5.2.19202 (Win Mobile 6.1 Pro)
Operator: Plus
Location: Olesno

Joined: 11 Apr 2010
Online: 2d 10h 4m 12s
Posts: 20Topics: 6
Reputation point: 3
    Linux Opera

Post by shalafi » 4 May 2012, o 19:03

Z E90 nie miałem, więc się nie wypowiem merytorycznie. Natomiast oceniając wygląd- sprawia wrażenie dinozaura podrzędnej kategorii.. Nie chciałbym mieć czegoś takiego w kieszeni. (Chyba, że byłby to rok 2007...)

Jeżeli chodzi o serię xpressmusic, to nie żartujcie proszę. Pisałem już w temacie: http://nokiahacking.pl/jaki-telefon-wybrac-do-ok-3000zl-moze-flagowa-nokie-vt24305.htm
że ekran dotykowy w tej technologii+ "rysik" są dramatyczne. Zresztą jak można zrobić tak malutki ekran? Pisałem też, że ma ją kilku moich znajomych i jest w perfekcyjnym stanie po paru latach używania. Także ciężko jednoznacznie się określić. Ja bym w każdym razie nigdy nie dał żadnych pieniędzy na ten telefon.

Niemal w każdym poście zachwalam moją Nokię E72. Staje się to nieco nudne, ale prawda jest taka, że z czystym sumieniem każdego na nią polecam i namawiam. ;D
shalafi Male
10%
 
Offline
 
Telefon: E72
Soft: 081.003
Operator: T-Mobile
Age: 33

Joined: 22 Apr 2012
Online: 10h 50m 13s
Posts: 21Topics: 4
Reputation point: 8
    Windows 7 Firefox

Post by emberdo » 4 May 2012, o 22:27

saranis wrote:Dzięki za wszyskie odpowiedzi.
W obecnej chwili (zanim na miejscu nie pojawi mi się okazja zakupu) używam Communicatora 9300 i nawet mi się podoba jego GUI - no, brak wifi i aparatu, ale muszę to przeżyć ;) Szkoda, że w późniejszych Communicatorach Nokia wpakowała im już standardowe S60 i odeszła od rozwijania wersji S80 :(
A właśnie - co powiecie na kolejny Communicator, Nokię E90? Też już można obecnie nabyć w umiarkowanych cenach, ma wifi, aparat 3.2MPx, i wg opinii w sieci całkiem z niego ładne zdjęcia wychodzą... No, trochę słaby procesor, więc Youtube odpada (jak próbowałem wejść z 9300 to mi wyświetliło, że moja przeglądarka już nie jest obsługiwana :( )... Ewentualnie coś nowszego z Communicatorów?

I takie pytanie - 9300 to DCT-L, więc flash wykonuje się tak samo jak dla innych DCT - prosto, łatwo i przyjemnie? Bo mam dość starą wersję i należałoby to zmienić ;)


Co do YouTube się nie zgodzę. Jeśli masz Operę mini, YT działa jak należy (na Safari nie testowałam). Btw z Nokia Ovi możesz pobrać aplikację YouTube.
Wiem, że złożony nie wygląda imponująco, ale rozłożony jest jak mini laptop. Telefon fajny, polecam. :)
Image
„i nie dziewczyna, tylko zbitek bitów krążących a to w internecie, a to w masztach sieci komórkowej”
emberdo Female
Forumowy Kotek! ;)
Moderator

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Galaxy Note 8
Operator: Play
Location: Skawina/Kraków

Joined: 24 Dec 2011
Online: 131d 15h 7m 34s
Posts: 821Topics: 35
Reputation point: 2414
    Symbian Opera

Previous

Return to Wybór telefonu

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests