Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 4 [ 49 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Print view
Write comments Post new topic


kupiłem 3110c jako 3110c z grami co zrobić??

Post Re: kupiłem 3110c jako 3110c z grami co zrobić?? 29 Aug 2009, o 11:29

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
telefon wziąłem w styczniu br. ale nie dało się może tego wcześniej zauważyć bo
po 1. telefon leżał nieużywany a dopiero teraz wziąłem go do ręki i widzę że nie ma takich gier jakie powinna mieć 3110c z grami,
po 2. wszedłem na stronę NOKI i tam jest opcja sprawdzenia czy jest nowe wydanie softa, ale trzeba podać Product Code, no i ja go tam podałem ale nic mi się nie pokazało a wtedy wpisałem ten "numerek" na goglach i mym oczom ukazała się lista tysięcy takich kodów i wtedy dopatrzyłem się że ten "numerek" w moim telefonie jest od zwykłej 3110c z pomarańczowymi bokami, a nie od 3110c z grami....
I z tego wnioskuję, iż zostałem oszukany co dopiero teraz odkryłem... i co powiecie na to??

Last post
Reply with quote 


Post Re: kupiłem 3110c jako 3110c z grami co zrobić?? 29 Aug 2009, o 15:43

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Jak pisałem, musiałbyś zajrzeć w przepisy, które tego dotyczą. Wydaje się całkiem prawdopodobne, że jest zapis, że np do miesiąca masz czas na zwrócenie towaru. Bo jak używasz dłużej to jakby 'przyklepujesz', uznajesz, że wszystko ok. A że po pół roku odkrywasz, że jednak ok nie jest to to pewnie ich mało obchodzi;) W końcu przez jakiś czas telefonu używałeś. Ale to takie moje przypuszczenia, najlepiej jakbyś skonsultował się z kimś, kto zna przepisy dokładnie, jakiś prawnik czy rzecznik praw konsumenta. Możesz napisać do nich maila pisząc dokładnie co i jak
Reply with quote 


Post Re: kupiłem 3110c jako 3110c z grami co zrobić?? 29 Aug 2009, o 16:13

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
adrianku, Jeszcze ci powiem, że to jest tak:

Kupujesz śmietanę w sklepie, a piszę informacja, że po odejściu od kasy nie ma zwrotu - to ja zobaczysz, że śmietana jest przeterminowana to się będziesz starał o oddanie??? Chyba nie.

Druga na mojej podstawie - Kupiłem spodenki w Go Sport i pisało, że na zwrot towaru mam 7 dni z rachunkiem. Po 8 dniach(Nawet ich nie założyłem), że spodnie mają dziurę w rozkroku. Poszedłem do nich ale powiedzieli, że zwrot nieważny nawet jeśli mam rachunek, bo można było tylko po 7 dniach od zakupu.

Czyli wynika na to, że to ci nic nie da, ale warto przeczytać regulamin Orange(Tak jak michero, mówił) i sprawdzić czy po prostu uda ci się żebyś głupa nie wypalił.

adrianku, jeszcze jedno pytanko. Po co wymyślasz takie scenki??? Bo takie wymyślanie to robi się mało prawdopodobne. Po prostu wal z grubej rury jak jakiś expert, że PC się nie zgadza i przez to nie masz gier. Jeśli nie będzie wiedziała o co chodzi to jej tłumacz do skutku co to jest Product Code itp. Wyucz się tego na pamięć to wtedy poznają, że naprawdę się na tym znasz(No bo chyba tak jest ;D )

Pozdro
Reply with quote 


Post Re: kupiłem 3110c jako 3110c z grami co zrobić?? 29 Aug 2009, o 23:53

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
może ktoś mi dać jakiś namiar na jakiegoś rzecznika praw konsumenta najlepiej na @ lub GG, bo szukałem na goglach ale nic ciekawego nie znalazlem
Reply with quote 


Post Re: kupiłem 3110c jako 3110c z grami co zrobić?? 30 Aug 2009, o 00:25

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Mozilla
Urząd Miasta / Gminy?
Reply with quote 


Post Re: kupiłem 3110c jako 3110c z grami co zrobić?? 30 Aug 2009, o 00:26

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Na pewno szukałes? Bo w google to pierwszy link:)
Code:
Please Login or Register, to see this Content

Tam wybierasz województwo, potem miasto i będzie adres, numer i mail. Przynajmniej tak było dla Tarnowskich Gór. Podejrzewam, że twojego miasta nie będzie, ale wybierz jakieś najbliższe twojemu i nie powinno być problemu
Reply with quote 


Post Re: kupiłem 3110c jako 3110c z grami co zrobić?? 30 Aug 2009, o 00:29

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
michero wrote:
Na pewno szukałes? Bo w google to pierwszy link:)
Kod:
http://www.uokik.gov.pl/pl/ochrona_kons ... rzecznicy/

Tam wybierasz województwo, potem miasto i będzie adres, numer i mail. Przynajmniej tak było dla Tarnowskich Gór. Podejrzewam, że twojego miasta nie będzie, ale wybierz jakieś najbliższe twojemu i nie powinno być problemu
właśnie ta strona mnie się otworzyć zbytnio nie chciała i nadal nie chce
Reply with quote 


Post Re: kupiłem 3110c jako 3110c z grami co zrobić?? 30 Aug 2009, o 00:54

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
To chyba będzie to:
07-200 Wyszków
Al. Róż 2
Tel.: (029) 743 59 40
Mail:
Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post Re: kupiłem 3110c jako 3110c z grami co zrobić?? 30 Aug 2009, o 01:02

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
dobra już napisałem do stolicy :) dzięki michero, browar dla Ciebie...
Reply with quote 


Post Re: kupiłem 3110c jako 3110c z grami co zrobić?? 30 Aug 2009, o 09:25

Male - 20%  Posts/Topics26/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
adrian wrote:
adrianku, Jeszcze ci powiem, że to jest tak:

Kupujesz śmietanę w sklepie, a piszę informacja, że po odejściu od kasy nie ma zwrotu - to ja zobaczysz, że śmietana jest przeterminowana to się będziesz starał o oddanie??? Chyba nie.

Druga na mojej podstawie - Kupiłem spodenki w Go Sport i pisało, że na zwrot towaru mam 7 dni z rachunkiem. Po 8 dniach(Nawet ich nie założyłem), że spodnie mają dziurę w rozkroku. Poszedłem do nich ale powiedzieli, że zwrot nieważny nawet jeśli mam rachunek, bo można było tylko po 7 dniach od zakupu.

Czyli wynika na to, że to ci nic nie da, ale warto przeczytać regulamin Orange(Tak jak michero, mówił) i sprawdzić czy po prostu uda ci się żebyś głupa nie wypalił.

adrianku, jeszcze jedno pytanko. Po co wymyślasz takie scenki??? Bo takie wymyślanie to robi się mało prawdopodobne. Po prostu wal z grubej rury jak jakiś expert, że PC się nie zgadza i przez to nie masz gier. Jeśli nie będzie wiedziała o co chodzi to jej tłumacz do skutku co to jest Product Code itp. Wyucz się tego na pamięć to wtedy poznają, że naprawdę się na tym znasz(No bo chyba tak jest ;D )

Pozdro


No ludzie.. i co nabrałeś sie na te?? 7 dni?? Co by sie nie działo masz 2 lata na rozwiązanie umowy z tytułu niezgodności towaru z umową.. z tym że w ciągu pierwszych 5 miesięcy.. to sprzedający musi udowodnić tobie iż towar był zgodny z umową w momencie sprzedaży.. a po tym czasie to ty musisz udowodnić sprzedającemu ze towarł bym niezgodny z umową w momencie sprzedaży. W tym przypadku jest to banalnie proste.. bo wydali telefon z takim produc code jakim wydali.. a ty nic nie zmieniłes..(może być potrzebna ekspertyza serwisu nokii).. I tyle!!

[ Dodano: 2009-08-30, 09:27 ]
Zacznijcie się interesować trochę prawem polskim bo potem was robią w konia jak chcą.. 7 dni na oddanie towaru hahahaha:P
Reply with quote 


Post Re: kupiłem 3110c jako 3110c z grami co zrobić?? 30 Aug 2009, o 10:31

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Minor wrote:
(może być potrzebna ekspertyza serwisu nokii).. I tyle!!
ekspertyza będzie prosta bo aktualizowałem softa przez NSU na Product Code oryginalnym zgadzającym się z tym na nalepce pod baterią... Teraz muszę tylko przywrócić gwarancję i ruszam na nich :)
Reply with quote 


Post Re: kupiłem 3110c jako 3110c z grami co zrobić?? 30 Aug 2009, o 11:40

Male - 20%  Posts/Topics26/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
tak tylko ja mam jeszcze jedno pytanie.. czy na umowie którą zawierałeś jest napisane iż ten telefon ma być w tej wersji z grami?? Bo jeśli tego nie ma.. to nic nie zdziałasz..

Zaś jeśli jest to mają kilka wyjść..

1. Mogą zamienić ci telefon na taki który bedzie odpowiadał temu co w umowie.
2. Jeśli nie bedą mieli już takich telefonów mogą zmienić na taki który będzie ciebie satysfakcjonował (nie gorszy od 3110c)
3. Mogą oddać ci pieniążki i rozwiązać umowe. Jeśli nie będzie porozumienia. Ale nie nastawiaj sie na to bo zrobią wszysto zeby cie zatrzymać..
Reply with quote 


Post Re: kupiłem 3110c jako 3110c z grami co zrobić?? 30 Aug 2009, o 12:24

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
jak ja zarządam telefonu to oni się nie pozbierają :P i będą woleli zerwać umowę
Reply with quote 


Post Re: kupiłem 3110c jako 3110c z grami co zrobić?? 30 Aug 2009, o 12:27

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Według ankiety na forum, Orange to najlepsza sieć xP
Reply with quote 


Post Re: kupiłem 3110c jako 3110c z grami co zrobić?? 30 Aug 2009, o 12:37

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
ale ja chce zerwać umowę bo chce wziąć inny lepszy telefon... a i tak będę miał orange

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4 [ 49 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests