Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 2 of 65 [ 967 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 65  Next
Print view
Write comments Post new topic


Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing).

Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 21 Aug 2009, o 00:48

Male - User  Posts/Topics9/1  Reputation point 1 
Offline  Profile 
Windows Vista Internet Explorer 7
ja mam prozbe jak by ktos mugł dac linka z ktąt morzna ścięgnąć te paczki do niki e65 ??

Last post
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 21 Aug 2009, o 00:52

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
OMG, ta ortografia woła o pomstę do nieba - 1 zdanie, 5 błędów... Człowieku, zainwestuj choć w Firefoksa z automatycznym sprawdzaniem pisowni.


http://nokiahacking.pl/11.htm?t=11#dz02pkt07

Arty obadaj, FAQ oblukaj,
Na drugi raz wiedz, że jak nie wiesz - to Szukaj.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 24 Aug 2009, o 22:32

Male - 40%  Posts/Topics110/19  Reputation point 77 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
to opowiem wam swój przypadek z 5310 uwalił się po patchu z zmianą czcionki ok spoko to df (dead flash ) odrazu ruszył i idzie :
Asic CMT: Programming 24%
Asic CMT: Programming 26%
ADL LDR: Error sending ADL_LDR_WRITE_DATA_REQ size 0xC000

no i po zawodach ...
w ogóle przestał widzieć go komputer ...
robiłem to wczoraj wieczorem dziś po południu to samo tylko ze już 32%
wziąłem miernik patrze a na baterii pustki no to podłączyłem ładowarkę wsadziłem baterie podłączyłem kabel i długo oczekiwane "USB Flashing succeeded"
morał z tego taki ze ładowarka nie boli i jak się wgrywa pacze lepiej ją podłączyć :)

a już się balem ze półroczny telefon pójdzie na śmietnik :)
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 25 Aug 2009, o 08:01

Male - 20%  Posts/Topics26/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Czemu na śmietnik?? do serwisu pod boxa podłaczą i po problemie (30zł).
Ale co odkryłeś?? Przeciez wiele osób mówiło ze mozna z ładowarką fleshować. Ja tez tak robie gdy mam średnio naładowany.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 9 Sep 2009, o 23:47

Male - User  Posts/Topics2/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Mi wyskakuje okienko :"Product flashing failed" i taki error

"The flashing failed. Do you like to retry the flashing?

HRESULT 0x8401226e (-2080300434)

Flash: Object or pointer creation failed. Check installation"

CO mam z tym zrobić prosze o pomoc!
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 10 Sep 2009, o 00:14

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
No przecież pisze w instrukcji: do skutku.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 10 Sep 2009, o 16:16

Male - User  Posts/Topics2/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Dzieki, próbowałem ale wymiękłem po 10 minutach ^^ Teraz bede próbował do skutku. Dzieki i zdrowia życze ;)

[ Dodano: 2009-09-10, 18:21 ]
Kurde próbowałem do skutku, przez 2h sie z tym meczyłem i ponawiałęm i nic...:( ma ktos jakies inne pomysły co to moze byc?? Pozdrawiam
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 10 Sep 2009, o 19:01

Male - 70%  Posts/Topics291/50  Reputation point 303 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Probowac nawet te 4h ;) moze akurat sie uda :) albo spróbuj ściągnąć od nowa paczkę z oprogramowaniem, u mnie to pomogło;]
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 10 Sep 2009, o 19:43

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Nie za każdym razem da się postawić telefon via USB. W takich przypadkach pozostaje jedynie wykorzystać inny interfejs połączeniowy, np. przez boksa. Przykro mi.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 10 Sep 2009, o 20:01

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
wyjmowanie baterii, z ładowarką, odpinanie i wpinani wszystkiego za każdym razem - u mnie podeszło
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 10 Sep 2009, o 22:48

Male - 40%  Posts/Topics110/19  Reputation point 77 
Offline  Profile   
Mandriva Mozilla
napisałem ze z ładowarka bo ty ludzie chyba nie lobią czytać długich postów powtarzam po raz kolejny
ŁADOWARKA NIE PSUJE FONU TO NIE SOFT OBSŁUGUJE LĄDOWANIE TYLKO ODDZIELNY STEROWNIK KTÓRY DZIAŁA NIEZALEŻNIE OD RESZTY !!!
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 16 Sep 2009, o 00:41

Male - User  Posts/Topics3/0  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
próbujcie próbujcie a na pewno wam się uda, mi się udało po 10 próbach....
chciałem naprawić tel bo się strasznie zwieszał, a w szczególności górne klawisze niechciany wogole załączyć odbieranie dżojstik itp. i tak go naprawiłem ze go uwaliłem i już się balem, ale o dziwo go przywróciłem do życia, jednak w dalszym ciągu pozostaje problem z klawiszami i tym zawieszaniu nie mam pojęcia od czegoto sie dzieje. Po wyjęciu baterii i po po włączeniu tel. nie mogę nawet daty i godziny ustawić ....dziwne miał może ktoś taki przypadek????......
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 16 Sep 2009, o 00:52

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Ale w ogóle to klawiatura działa ci normalnie? Bo może to z nią jest problem
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 16 Sep 2009, o 16:13

Male - User  Posts/Topics3/0  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
wlasnie klawiatura dziala bo mam wlaczony dzwiek klawiszy i klikajac jest dzwiiek ale telefon nie reaguje jak by byl calkowicie zawieszony
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 24 Sep 2009, o 10:11

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Witam wgrywałem nowszy soft do noki N73 i gdy zostało 15 minut do końca zawiesił mi się komp a teraz moja nokia nie chce się włączyć ,czy jest jakiś ratunek ? :( i jeszcze takie pytanie skąd wziąść sterowniki do rm-133 :(

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 65  Next
Page 2 of 65 [ 967 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest