Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 11 of 65 [ 967 posts ]
Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 65  Next
Print view
Write comments Post new topic


Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing).

Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 27 Mar 2010, o 17:48

Male - Friend  Posts/Topics1136/115  Reputation point 888 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Próbowałem wszystkiego w mojej 6280 i nic a podczas uruchamiania JAF-a wywala mi taki błąd

P-KEY dongle not detected. Please insert ativated dongle.

Nie wiecie co to moze być???

[ Dodano: 27 mar 2010, o 16:48 ]
Telefon nokia 6280 naprawiony pomógł serwis i tyle. Wina była baterii która była rozładowana !!!

Last post
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 29 Mar 2010, o 22:59

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
a ja mam telefon Nokia 6300 i jak podlacze ladowarke to nie pokazuje ikonki ladowania w dodatku jak go otworze to czuc spalenizna;) oczywiscie telefon sie tez nie wlacza cos mi sie zdaje ze chyba tego egzemplarza juz sie nie odratuje
Last edited by wilon on 29 Mar 2010, o 23:00, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 29 Mar 2010, o 23:45

Male - Friend  Posts/Topics1684/27  Reputation point 1055 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
A co się z nim stało ? Pewnie coś popalone. Rozkręć Go i zobacz.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 31 Mar 2010, o 12:37

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Internet Explorer 8
Witam, mam podobny problem co Capone997- mnie pojawia sie cos takiego:
--- Press phone's power button! ---
Connection opened to BootCode successfully
Failed to get master device pointer
Failed to send wait request!
ERROR: Check TSS Communication API installation.
Unable to set the phone to flash mode. Unable to flash.
All operations completed
Product flashing failed.

Czy tez mam probowac flashowac az do skutku czy moze cos jest nie tak?

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 31 marca 2010, o 13:54 ]
Być może wina złego kabla, portu lub źle zainstalowanego Phoeniksa (czyt. próbować na innym komputerze).
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 4 Apr 2010, o 08:18

Male - 10%  Posts/Topics13/3  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Chrome
A u mnie wszystko poszło OK ZA 1 RAZEM (CUD NA ZMARTWYCHWSTANIE)
Miałem 3110c z ciągle białym ekranem i za pomocą Phoenixa 2010 i softu zassanego przez navifirm 7.21 EURO B LATIN BLACK "RM237_0544306_07.21_015" POSZŁO WSZYSTKO Z 1 RAZEM I TO NA VIŚCIE X64
Działałem zgodnie z instrukcją tylko miałem pusty katalog Phoenixa 2010 Products (C:\Program Files (x86)\Nokia\Phoenix\Products) więc stworzyłem w nim nowy nowy RM-237(C:\Program Files (x86)\Nokia\Phoenix\Products\RM-237) ido niego wrzuciłem soft od nokii I piknie telefon wessał nowy soft (A był RM237_0514950_07.21_014 z indii lub okolic bo takich robaczków jeszcze nie widziałem.)

Wielkie dzięki dla całego zespołu i Wesołych Świąt

[ Komentarz dodany przez: Adam: 4 kwietnia 2010, o 13:22 ]
Nie pisz capsem bo źle się czyta...
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 4 Apr 2010, o 23:04

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Witam, posiadam Nokie 6500 slide no i oczywiscie musialem zaczac w niej grzebac, bo zachcialo mi sie zdjac simlocka, niestety nie powiodlo sie ;(
Teraz telefon wlacza sie na chwilke, pojawia sie bialy ekran i jakis napis czerwono, a nastepnie wylacza.
Robilem wszystko zgodnie zporadnikiem powyzej, a to log z tej czynnosci:
Code:
Please Login or Register, to see this Content


No i teoretycznie, chyba powinien juz dzialac, ale niestety ciagle jest to samo, co na poczatku ;( juz nie wiem co robic.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 5 Apr 2010, o 00:11

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Jeśli grzebałeś coś z simlockem to na 99% uszkodziłeś certyfikaty ;]
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 5 Apr 2010, o 00:34

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
nemo333 wrote:
Jeśli grzebałeś coś z simlockem to na 99% uszkodziłeś certyfikaty ;]

Acha, w takim razie, czy istnieje jakas domowa metoda naprawy mojej niszczycielskiej dzialalnosci? ;) Znajde odpowiedz tutaj? Czy mam szukac na google? ;(

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 5 kwietnia 2010, o 00:22 ]
Jeśli nie robiłeś żadnej kopii PM, to sam nic nie zdziałasz. :]

EDIT

Jesli ten program z ktorego korzystalem (Sola BB5 RP) zrobil kopie to powinienem miec. W folderze mam dwa pliki: <moj nr IMEI>.pm [rozmiar: 412 KB] oraz BB5+_Unlocked_7 Blocks_<moj nr IMEI>.pm [rozmiar: 1.85 KB]
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 5 Apr 2010, o 01:59

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
jaktenstid wrote:
<moj nr IMEI>.pm
wgraj to do telefonu jafem. zaraz dokładnie powiem Ci jak bo chyba nie ma poradnika na forum o tym
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 5 Apr 2010, o 02:08

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
nemo333 wrote:
jaktenstid wrote:
<moj nr IMEI>.pm
wgraj to do telefonu jafem. zaraz dokładnie powiem Ci jak bo chyba nie ma poradnika na forum o tym

Dobrze ;) czekam w takim razie z niecierpliwoscia na jakas podpowiedz, no chyba, ze znajde cos sam sieci, ale po tym osttanim wybryku juz sam nie wiem, co jest dobre a co zle, ale glownie to pewnie wina mojego lenistwa i nie czytania do konca wszystkiego co jest napisane, no coz wiedza kosztuje, ale niewiedza kosztuje jeszcze wiecej ;(
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 5 Apr 2010, o 02:10

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
mam złe wieści :( bez boxa nic nie zdziałasz :( nawet nie chce się tryb telefonu z dead usb na local zmienić :( zgraj ten plik imei.pm na pendriva i idź do serwisu w którym mają boxa, praktycznie każdy serwis i powiedz co wyprawiałeś i daj im pm na pendziu i jak będzie się dało to postawią ją
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 5 Apr 2010, o 02:59

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
cholercia ;( no trudno, dzieki ze w ogole, zajales sie tym problemem. No pech chcial, ze wypadlo na mnie hehe

EDIT
A jednak mi sie udalo, dla chcacego nic trudnego chcialoby sie powiedziec, ale ja mam chyba po prostu wiecej szczescia niz rozumu ;p
W kazdym badz razie tel zrobilem i dziala ;D ale poniewaz jest juz 3 rano a ja jestem na nogach od 23 godz. wiec podzziele sie tym jak to zrobilem jutro <idzie spac>....
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 7 Apr 2010, o 21:14

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Code:
Please Login or Register, to see this Content


juz sie cieszylem ze tak daleko zaszedlem i nie dziala co mam zrobic w piatek oddaje na gwarancje ale moze zdaze naprawic powiedzcie prosze

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 7 kwietnia 2010, o 22:24 ]
Próbować do skutku, co z resztą wałkowaliśmy tu przez 11 stron. Myślicie, że mamy jeszcze w zanadrzu jakieś tajne czary hokus-pokus, których z niewiadomych przyczyn nie opisaliśmy w artykule? Nie ma niczego takiego!
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 10 Apr 2010, o 20:06

Male - User  Posts/Topics4/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Instalowałem Phoenixa już chyba 3 razy i za każdym razem jak już chce uruchomić program to wyskakuje mi następujący błąd:
Quote:
The following errors occurred during the loading and initialisation
of TSS Product API. Phoenix will not be fully functional.
Please reinstall Phoenix to fix the problem.
Could not pass connection object to Product API.


co jest nie tak ?

aha jeszcze jedno jak daje Menage connection.. to jest tylko NO CONNECTION...
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 10 Apr 2010, o 22:17

Male - Friend  Posts/Topics1136/115  Reputation point 888 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Jak masz w phoenixie tylko No Connection to musisz utworzyć nowe połączenie.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 65  Next
Page 11 of 65 [ 967 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 20 guests





cron