Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 3 of 3 [ 43 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3
Print view
Write comments Post new topic


Odczytywanie kodu zabezpieczającego (ang. Security Code).

Post Re: Odczytywanie kodu zabezpieczającego (ang. Security Code). 20 Apr 2013, o 20:12

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Android Safari
Nie da się. Od brata trzeba kod wyciągnąć

Last post
Reply with quote 


Post Re: Odczytywanie kodu zabezpieczającego (ang. Security Code). 22 Apr 2013, o 00:20

Female - User  Posts/Topics2/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
ale lipa! ale czy to możliwe? jeżeli wysyła się tela do serwisu to go czyszczą na ameno? w kompach wygląda to jednak inaczej, konkretnie w laptopach 'aristo' - jest kod serwisowy, który umożliwia zniwelowanie hasła wpisanego przez kogoś czy przez sklerozę zapomnianego. no dobra. chciałabym link do takiego programu, który umożliwi mi wejście do menu, ale bez kasowania danych! i nie3 jakieś czary, że może działa może nie....poproszę...;p
Reply with quote 


Post Re: Odczytywanie kodu zabezpieczającego (ang. Security Code). 22 Apr 2013, o 08:20

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Android Safari
Jedyne co można zrobić w tej sytuacji to wygrać oprogramowanie w trybie martwego telefonu, kod się zresetuje, ale wymazana zostanie cała pamięć telefonu, w tym kontakty.
Reply with quote 


Post Re: Odczytywanie kodu zabezpieczającego (ang. Security Code). 6 Aug 2013, o 20:28

Male - User  Posts/Topics2/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Nokia E 71Ni stąd, ni zowąd telefon mi zablokowało kłódką. O ile dobrze pamiętam, nacisnąłem środkowy przycisk wyciszenia. Pojawił się klucz i nic nie da się zrobić - żeby podświetlić muszę nacisnąć czerwony górny przycisk włącz. Pojawia się komunikat: naciśnij przycisk odblokuj a następnie przycisk funkcyjny...robię to i nic. Po chwili ekran gaśnie i żaden przycisk go nie zaświeci - tylko naciśnięcie czerwonego włącz...Rozłączyć mogę tylko wyciągając baterię. Co mogę zrobić?
Reply with quote 


Post Re: Odczytywanie kodu zabezpieczającego (ang. Security Code). 29 Oct 2013, o 10:08

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Tak zapytam. Nic nie moge przez dead usb poniewaz telefon sie wlacza i lipa. Jak moge go uceglic lub zrobic aby sie nie wlaczal gdy podlacze kabel? (NOKIA C3-00)
Reply with quote 


Post Re: Odczytywanie kodu zabezpieczającego (ang. Security Code). 29 Oct 2013, o 10:33

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Android Opera
Trzeba umiejętnie przeprowadzić procedurę dead flashingu. Wyłączasz telefon, wyjmujesz baterie, podłączamy kabel i gdy Phoenix poprosi o naciśnięcie powera wtedy wkładasz baterię i powinno ruszyć flash, a nie uruchomić telefon
Reply with quote 


Post Re: Odczytywanie kodu zabezpieczającego (ang. Security Code). 7 Nov 2013, o 21:01

Male - User  Posts/Topics3/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Witam,a co w przypadku gdy program(e tym przypadku NSS) nie widzi telefonu?Tzn. po kliknięciu w usb defice w ostatniej linijce pisze error...
Reply with quote 


Post Re: Odczytywanie kodu zabezpieczającego (ang. Security Code). 7 Nov 2013, o 21:24

Male - Patcher  Posts/Topics2810/173  Reputation point 1827 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Masz sterowniki lub chociaż nokia pc suite?
Reply with quote 


Post Re: Odczytywanie kodu zabezpieczającego (ang. Security Code). 7 Nov 2013, o 21:53

Male - User  Posts/Topics3/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Mam pc suite i cable driver. Lumia 620 jest widziana,a 500-tka,której sprawa dotyczy przez komputer raz tak,raz nie,a przez NSS w ogóle(error)
Reply with quote 


Post Re: Odczytywanie kodu zabezpieczającego (ang. Security Code). 11 Nov 2013, o 16:10

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Bardzo przepraszam, za "odgrzewanie".
Mam problem, z kodem. Próbowałem wszystkich sposobów. W NNS jest wszystko dobrze, ale pasek na dole zatrzymuje się na 33% i piszę, że zapisało plik w danej lokacji. Wchodzę w lokację zapisanego rzekomo pliku, a jego tam nie ma. Jeśli nie sprawi problemu, proszę o odpowiedź.

Pozdr. :)
Reply with quote 


Post Re: Odczytywanie kodu zabezpieczającego (ang. Security Code). 24 Jan 2014, o 18:45

Male - Patcher  Posts/Topics2810/173  Reputation point 1827 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Po pierwsze jaki telefon? Po drugie czytałeś pierwszy post w tym temacie.
Reply with quote 


Post Re: Odczytywanie kodu zabezpieczającego (ang. Security Code). 8 Nov 2014, o 10:24

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Ubuntu Firefox
Wiem, odkopuję temat, ale mam pytanie. Macie jakiś patent na Nokię 101? Zablokowała się z dobry rok temu :P Nie chce łapać żadnego kodu blokady. A żaden z tych patentów raczej nie pomoże, bo weź i ten shit podłącz po usb :P

BTW. Nokia działa na S30
Reply with quote 


Post Re: Odczytywanie kodu zabezpieczającego (ang. Security Code). 8 Nov 2014, o 11:26

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Serwis

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3 [ 43 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests