[N80] Problem z taśmą przy wymianie.

Rozbieranie telefonu, usterki sprzętowe, naprawa części.

Post by Dunek » 2 May 2010, o 22:03

Witam !
Szukalem w google jakiegos forum o noki i znalazlem to i moje zdziwie nr1 mam tu konto :D a nr2 pawel jest adminem : D napewno mnie nie pamietasz ale trudno, dobre forum zrobiles.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 2 maja 2010, o 21:58 ]
Heh, tak jak piszesz - nie mam szans pamiętać. Jak co dzień zagaduje do mnie kilka osób, to boję się nawet wchodzić na "dostępny". :D

Ale przejde do sprawy w mojej kochanej N80 padla mi tasma i jak byl fon na dol to ekranu nie bylo a potrzebuje kase i musze go niestety sprzedac : ( wiec kupilem tasme , zalozylem juz sie ciesze ze wszystko dziala jak ruszam sliderem ale ku mojemu zdziwieniu klawisze nie dzialaja , zadne , ani te u gory ani te na dole jedynie wlacznik dziala normalnie zalamka :s ale obraz jest jak nim ruszam podkresle ze nie byl to "moj pierwszy raz" z rozbieraniem tego modelu bo wczesniej juz to zrobilem z 3 razy i zawsze wszystko dzialalo hehe ja to mam zyciowego pecha :s co myslicie o tym?


P.S. Ta stara orginalna tasme wyzucilem niestety ale to TEORETYCZNIE nie powinna byc wina tasmy wedlug mnie

[ Dodano: 2 maja 2010, o 22:03 ]
hehehehehehehehe zmien nr i daj kumplom swoj nowy ; ) a awatar tez mozna przelozyc , TPB ! hehe ; )
Dunek Male
20%
 
Offline
 
Telefon: E50,N80
Operator: 36i6, Sami Swoi, Simplus
Age: 30

Joined: 17 May 2009
Online: 17h 50m 20s
Posts: 25Topics: 4
Reputation point: 5
    Windows XP Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Return to [S60] Hardware

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests