Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[N95] Problem z Telefonem - Phoenix ,proszę o pomoc !

Post [N95] Problem z Telefonem - Phoenix ,proszę o pomoc ! 23 Nov 2010, o 13:02

Male - User  Posts/Topics2/1  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
Witam ,jestem tutaj nowym i nie wiem czy w dobrym dziale piszę ,czy też nie .
Nie będę owijał w bawełnę ,przejdę od razu do rzeczy ,mam następujacy problem z telefonem NOKIA N95 8GB.

Odpalam program Phoenix ,robię zgodnie jak na tym filmiku:
http://www.youtube.com/watch?fmt=18&gl=PL&hl=pl&v=mrK2tSAujGI
Ściągnąłem softa z nokiablue i wyskakuje mi następujący błąd:
Image

Klikam [TAK] i jakieś działanie jest ,później prosi mnie abym włączył telefon ,nie wiem czy mam wyjąć baterie potem włożyć ,podpiąć kabelek do fona i uruchomić jego ,czy też po prostu wcisnąć Power bez wykonywania innych czynności.
Próbuje uruchomić jego ,wgl komputer nie znajduje urządzenia ,a w telefonie lcd zapali się na jakieś 10sekund i gaśnie ,jeszcze w dodatku bardzo słabo świeci ,po czym po dłuższej chwili wyskakuje mi to:
Image

Program pobrałem z tej stronki (najnowszy) ,nawet szczerze nie mam pojęcia czy cośdo tego programu trzeba jeszcze pobrać ,jak ściągnąłem ten program ,to w start --> PROGRAMY --> Phoenix ,miałem tylko UNISTAL i UPDATES ,więc sciagnął mi coś jeszcze o wadze ponad 100mb i później dopiero uruchomiłem program. Jeżeli ktoś czegoś nie rozumie ,proszę pytać bo ja naprawdę nie orientuję się za bardzo w tym ,a serwisu raczej nie mam zamiaru odwiedzać. Proszę o wyrozumiałość ,iż jestem początkujacym w tej dziedzinie ,proszę Was o pomoc ,będę wdzięczny pozdrawiam, Radek.

Last post
Reply with quote 


Post [N95] Re: Problem z Telefonem - Phoenix ,proszę o pomoc ! 25 Nov 2010, o 14:35

Male - Friend  Posts/Topics1136/115  Reputation point 888 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
dMl91, ale jeżeli wyskakuje w phoenixie " Press power on phone" to nie masz włączyć telefonu tylko wciśnij krótko włącznik Od 0,5 sekundy do 1 sekundy
Reply with quote 


Post [N95] Re: Problem z Telefonem - Phoenix ,proszę o pomoc ! 25 Nov 2010, o 17:37

Male - Friend  Posts/Topics1684/27  Reputation point 1055 
Offline  Profile   
Symbian Opera
Ten czas który podał Krzychu to tak książkowo. Musisz wyczuć ile trzymać przycisk. Komputer musi go wykryć.
Reply with quote 


Post [N95] Re: Problem z Telefonem - Phoenix ,proszę o pomoc ! 25 Nov 2010, o 19:23

Male - Sponsor  Posts/Topics9189/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Po pierwsze to brakuje ci jednego z plików softu
Po drugie to obawiam się że ten telefon bez boxa nie wstanie, skoro nie umie go włączyć we flash mode to coś jest powazniej uwalone. W jakich okolicznościach soft padł że go wrzucasz na Dead? Telefon się w jakikolwiek sposób włącza?
Reply with quote 


Post [N95] Re: Problem z Telefonem - Phoenix ,proszę o pomoc ! 25 Nov 2010, o 20:38

Male - Friend  Posts/Topics1136/115  Reputation point 888 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Quote:
Po drugie to obawiam się że ten telefon bez boxa nie wstanie, skoro nie umie go włączyć we flash mode to coś jest powazniej uwalone


Nie może go wprowadzić ponieważ on zamiast wcisnąć guzik od włączania to włącza fona
Reply with quote 


Post [N95] Re: Problem z Telefonem - Phoenix ,proszę o pomoc ! 26 Nov 2010, o 11:21

Male - User  Posts/Topics2/1  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
Witam ,dziękuję za jakiekolwiek wskazówki ,prawdopodobnie dzisiaj Krzychu_Polowin pomoże mi w dalszych czynnościach ,może się uda a może nie .
Dam znać ,pozdrawiam .

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Problem z nokią n96 Proszę o pomoc.

[ Go to pageGo to page: 1, 2, 3 ]

Author: Pietras93 (11 Sep 2010, o 16:53)

Views: 4353  •  Replies: 31

Last post: Pietras93 (19 Sep 2010, o 10:58) View the latest post



N93 uwalona przez NSU - spory problem - PROSZĘ O POMOC :)

Author: aras92 (17 Dec 2011, o 01:36)

Views: 1303  •  Replies: 3

Last post: NieprzebijalnyN8 (1 Jun 2023, o 23:13) View the latest post



Phoenix nie potrafi połączyć się z telefonem.

Author: DarweK24 (7 Nov 2010, o 13:31)

Views: 1449  •  Replies: 0

Last post: DarweK24 (7 Nov 2010, o 13:31) View the latest post



Aktulizacja noki n95 8GB proszę o pomoc

Author: GrzesMinecraft (5 May 2023, o 16:06)

Views: 486  •  Replies: 1

Last post: kuba7 (6 May 2023, o 18:12) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 16 guests