Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[6303ic] rozmówca mnie nie słyszy podejrzewam mikrofon nokia 6303i classic

Post [6303ic] rozmówca mnie nie słyszy podejrzewam mikrofon nokia 6303i classic 14 Oct 2013, o 09:47

Male - User  Posts/Topics3/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Witam forumowiczów

Niedawno zakupiłem tel po dość okazyjnej cenie na jednym z portali ogłoszeniowych .Oczywiście tel przy zakupie sprawdziłem działanie klawiszy pisanie sms,aparat rozmowa itp i wszystko było ok więc kupiłem ale do rzeczy

Jak w temacie pojawiają się problemy typu że rozmówca nie słyszy mnie ja słyszę nagrywanie na dyktafon również działa a potem nie działa . I tak w kółko raz się uda i jest OK za drugim razem powtórka problem wraca .

na 99 % % to wina mikrofonu ale chciałbym się was upewnić ? i zapytać czy inni użytkownicy tych telefonów też mieli podobne przygody jak ja teraz . Druga sprawa to sprawdziłem na allegro cena ok 5-10 zł za mikrofon + serwis więc nie powinno wyjść jakoś bardzo drogo ? ktoś się orientuje a może na tyle proste że mogę wymianę w domu zrobić jak uważacie
Torx 6 mam w zestawie

w pon udam się do serwisu w sprawie oceny sytuacji ale pierwsze wolę was się poradzić gdyż nie raz już miałem że serwisanci wyciągali kosmiczne kwoty za robociznę

[ Dodano: 14 paź 2013, o 09:47 ]
odpowie mi ktoś na pytanie czy mikrofon w tym modelu jest lutowany ? bo jeśli na piny to naprawa dużo taniej wyjdzie . Widziałem na you tube jak gościu delikatnie wyciągał ten mikrofon więc raczej jest na piny

Last post
Reply with quote 


Post [6303ic] Re: rozmówca mnie nie słyszy podejrzewam mikrofon nokia 6303i classic 14 Oct 2013, o 14:02

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
jest lutowany, sam nie wymienisz, wymaga posiadania stacji HotAir i doświadczenia bo łatwo go przegrzać i przypalić.
Reply with quote 


Post [6303ic] Re: rozmówca mnie nie słyszy podejrzewam mikrofon nokia 6303i classic 14 Oct 2013, o 18:29

Male - User  Posts/Topics3/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Dzięki więc wszystko jasne liczą sobie ok 50 zł bo popytałem tel używany za który dałem 80 zł .

dzisiaj wyczyściłem taką specjalną delikatną szczoteczką mikrofon nie rozkładając tel wymiotłem trochę drobinek kurzu i kilka rozmów tel przeprowadziłem i chociaż telefon podczas rozmowy czasem delikatnie charczał rozmówcy mnie słyszeli.Na razie OK ale to jak loteria raz działa po chwili nie działa potem znowu działa poczekam zobaczę .
Myślisz że może być też winne zabrudzenie ?,myslałem nad rozbiórka telefonu by dostać się do mikrofonu i dokładnie oczyścić miejsce w środku

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Dual SIM - przycina to co słyszy mój rozmówca

Author: lucrum.cesans (30 Sep 2016, o 08:41)

Views: 2048  •  Replies: 0

Last post: lucrum.cesans (30 Sep 2016, o 08:41) View the latest post



Nie słychać rozmówcy i on mnie nie słyszy

Author: czarekfcb (8 Dec 2009, o 17:42)

Views: 5279  •  Replies: 6

Last post: czarekfcb (8 Dec 2009, o 20:31) View the latest post



Nokia ashe 300 mikrofon

Author: Ginek;p (27 Aug 2013, o 14:33)

Views: 1238  •  Replies: 1

Last post: nemo333 (27 Aug 2013, o 15:33) View the latest post



Nokia 6303i uszkodzona mechanicznie kamera

Author: uzytkownik100 (8 Apr 2013, o 17:58)

Views: 1173  •  Replies: 0

Last post: uzytkownik100 (11 Apr 2013, o 21:15) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 4 guests