Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 5 of 7 [ 94 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Print view
Write comments Post new topic


Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €!

Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 25 Apr 2014, o 20:42

Male - 30%  Posts/Topics88/9  Reputation point 14 
Offline  Profile 
Symbian Opera
dobrze by było jak by troche sie ogarneli.... Moze jakies nadzieje na powrot do symbiana lub chociaz MeeGo.... Kiedy juz dobrze zaczynalo im isc to musieli porzucic dwa dobre systemy i przejsc na WP myslac ze to cos pomoze.... Pomoglo tyle ze teraz nokia tyle znaczy co motorola lub alcatel.....

Last post
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 25 Apr 2014, o 20:49

Male - Friend  Posts/Topics1154/47  Reputation point 591 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
rafas92, symbian to system bez przyszłości, ponieważ nokia przestała go rozwijać lepiej żeby w 2015 przestawili się na androida.
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 25 Apr 2014, o 21:48

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Co dziś mówi Elop do Ballmera?
Fińczyk płakał, jak sprzedawał. ;_;
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 25 Apr 2014, o 22:13

Male - Friend  Posts/Topics1154/47  Reputation point 591 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
pawelooss, teraz i tak Nokie ostatnie to produkty Made In China więc nie do końca Fińczyk płakał.
Last edited by hubert123454 on 25 Apr 2014, o 22:13, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 25 Apr 2014, o 22:16

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Nie ma takiego wyrazu jak Fińczyk, bo powinno być Fin, ale uwzględniłem już to, o czym piszesz, łącząc go z Chińczykiem. :D
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 25 Apr 2014, o 23:13

Male - 30%  Posts/Topics88/9  Reputation point 14 
Offline  Profile 
Symbian Opera
hubert123454 moze i masz racje... Za bardzo sie przywiazalem do symbiana i stad te nadzieje:)
android owszem ma duze mozliwosci ale dopóki nokia bedzie go upiekszac kwadracikami a'la windows 8 to nie ma co liczyc na wielki sukces.... Przynajmniej mnie to nie przekonuje....zeby tak powstalo cos w stylu noki n8 lub n95 tylko z mocniejszymi podzespołami i na androidzie. Nic tylki biec do sklepu:)
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 26 Apr 2014, o 08:44

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Android Opera
Image
Ja tam lubię androida z kwadracikami, nie ma potrzeby wyboru tapety i jest bez wodotrysków

[ Dodano: 26 kwi 2014, o 08:44 ]
Screen jest ze stycznia ale dalej tak samo wygląda jak ekran startowy u mnie
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 26 Apr 2014, o 20:47

Male - 30%  Posts/Topics88/9  Reputation point 14 
Offline  Profile 
Symbian Opera
jakos sie przyzwyczailem do normalnego menu i tego ze moge sobie widgety poukładac tak jak chce i jakos to wygląda sensownie i kolorowo. A nie jednolite kwadraciki w tych samych kolorach(chyba ze da sie zmienic kazdemu kolor) starej daty jestem. Za moich czasów telefony służyły bardziej do samoobrony niż do dzwonienia:)

jak bedzie nokia z androidem i dobrymi funkcjami no i przedewszystkim dobrym aparatem, jestem w stanie zaryzykowac zakup:)
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 26 Apr 2014, o 21:29

Male - 60%  Posts/Topics204/25  Reputation point 184 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
rafas92 wrote:
Za moich czasów telefony służyły bardziej do samoobrony niż do dzwonienia:)

Ile ty masz lat ?
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 26 Apr 2014, o 22:03

Male - 30%  Posts/Topics88/9  Reputation point 14 
Offline  Profile 
Symbian Opera
23 a co:) wczesnie zaczynalem. Moj pierwszy telefon to byl siemens s6. Taka dosc sporych rozmiarów cegła wystająca z kieszeni:) jeszcze czasy kiedy idea istniała a nie orange:)
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 26 Apr 2014, o 22:27

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Android Opera
Normalne menu lubiłem w symbianie, w androidzie wole mieć kwadraciki łatwiej trafić w odpowiednią ikonę i aplikacje są posortowane w kolejności alfabetycznej.
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 26 Apr 2014, o 22:58

Male - 30%  Posts/Topics88/9  Reputation point 14 
Offline  Profile 
Symbian Opera
zauwaz ze w symbianie to tez te ikonki w menu nie są takie male. Ciezko nie trafic w nie:) aplikacje i gry za to mozna poukładac w folderach lub wedle własnego upodobania czy to w menu czy tez na ekranie głownym przypiąc:)

ale tak serio. Co ma takiego lumia czego nie ma moja n8? ( pomijając to ze symbian to wymarły system pozbawiony aktualizacji i nie rozwijany o nowe aplikacje i gry)
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 26 Apr 2014, o 23:06

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Chrome
rafas92 wrote:
ale tak serio. Co ma takiego lumia czego nie ma moja n8?
najtańsze Lumie mają szybsze procesory i większą ilość pamięci RAM niż N8, przez co lepiej się pracuje na przeglądarce, czy gra
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 26 Apr 2014, o 23:18

Male - 30%  Posts/Topics88/9  Reputation point 14 
Offline  Profile 
Symbian Opera
gry ktore są przeznaczone dla n8 chodza bardzo płynnie wiec to raczej nie argument. Co do przeglądarki to masz zapewne na mysli przegladądarke internetową. Fakt, ta systemowa to jakas pomyłka... Ale sprawe rozwiązuje uzywanie opery mini:) sama predkosc systemu tez jest na poziomie. Ciężko zmusic moja n8 do zawieszenia sie czy chocby spowolnienia na dluzej niz kilka sekund.

Zresztą im mocniejszy procesor tym wieksza bateria musi byc zeby utrzymac telefon przy zyciu dłuzej niz dobe
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 26 Apr 2014, o 23:20

Male - Friend  Posts/Topics1303/61  Reputation point 1244 
Offline  Profile   
Windows 8.1 Chrome
rafas92 wrote:
Zresztą im mocniejszy procesor tym wieksza bateria musi byc zeby utrzymac telefon przy zyciu dłuzej niz dobe

zamilcz

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 5 of 7 [ 94 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 7 guests





cron