Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 6 of 7 [ 94 posts ]
Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Next
Print view
Write comments Post new topic


Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €!

Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 26 Apr 2014, o 23:47

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Android Opera
rafas92 wrote:
gry ktore są przeznaczone dla n8 chodza bardzo płynnie wiec to raczej nie argument. Co do przeglądarki to masz zapewne na mysli przegladądarke internetową. Fakt, ta systemowa to jakas pomyłka... Ale sprawe rozwiązuje uzywanie opery mini:) sama predkosc systemu tez jest na poziomie. Ciężko zmusic moja n8 do zawieszenia sie czy chocby spowolnienia na dluzej niz kilka sekund.

Zresztą im mocniejszy procesor tym wieksza bateria musi byc zeby utrzymac telefon przy zyciu dłuzej niz dobe

Mam w domu dwie N8. a co do dedykowanych gier to ostatnie to byly assassin's creed i NFS Shift... A jeżeli prędkością nazywasz kręcące się kółeczko przy otwieraniu każdej aplikacji to masz rację. Opera mini może jest szybka, ale nie wspiera GIFów, odświeżania strony na żywo (np. mamy na stronie przycisk po najechaniu którego wyświetla się rozwijana lista - takiej listy nie zobaczysz w operze mini), czy zawartości flash. Mów dalej :)

Last post
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 27 Apr 2014, o 07:26

Male - 30%  Posts/Topics88/9  Reputation point 14 
Offline  Profile 
Symbian Opera
mi lista sie rozwija. Np tutaj na forum kiedy mam wybrac z rozwijanej listy to da sie. Fakt ze wtedy nastepuje ponowne przeładowanie strony ale rozwinie sie:) co do gier to troche ich wiecej jest niz 2:) posiadam okolo 25:) co do kółka ladowania no to czasem sie na chwile pojawi przy odpalaniu wiekszej gry, no bez przesady, n8 to najmocniejszego procka nie ma. Ale mialem tez c7 tam sie zdaje procek był szybszy a wydawała sie chodzic wolniej niz n8. Ktoras z lumii ma transmiter lub aparat z autofocusem? Lub to ze wiekszosc to rozroznisz tylko po napisie na obudowie bo wygladają podobnie...
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 27 Apr 2014, o 08:50

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Android Opera
Choćby L800 ma ZEISSa i autofocus. a ja mówię o jjakiś sensownych grach. nawet Angry Birds są tylko dwie, albo trzy części. Ale Ty mówisz o innej rozwijanej liście. Mi chodzi o taką, na ktorą trzeba najechać, a nie kliknąć w nią, żeby się pokazała. Ale nie ważne. W każdym bądź razie nie przemówisz mi, że stara N8 w czymś oprócz aparatu i ekranu moze przewyższać nowsze smartfony
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 27 Apr 2014, o 09:18

Male - Friend  Posts/Topics1154/47  Reputation point 591 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
rafas92, nie ma co starej N8 do nowych lumii porównywać, ponieważ stara N8 zostaje daleko w tyle w porównaniu z nowymi Lumiami.
Last edited by hubert123454 on 27 Apr 2014, o 09:18, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 27 Apr 2014, o 09:37

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Android Opera
rafas92, nie ma co starej N8 do nowych lumii porównywać, ponieważ stara N8 zostaje daleko w tyle w porównaniu z nowymi Lumiami.

No oprócz aparatu, bo ta 12-tka z N8 jest naprawdę porządna. no i część lumii ma LCDki, a N8 ma AMOLEDa. Widzę różnicę choćby porównując swoją Xperię do tej Nokii. to dwie różne kategorie obrazu. tam czarny jest czarny
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 27 Apr 2014, o 09:57

Male - Friend  Posts/Topics1154/47  Reputation point 591 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
HitFan,Sony wie swoje jeżeli chodzi o ekrany i nic na to nie poradzisz. Ja się teraz zastanawiam nad N8, ze względu że jest tania i dość dobra a do tego tańsza niż Lumia 520.
Last edited by hubert123454 on 27 Apr 2014, o 10:00, edited 2 times in total.
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 27 Apr 2014, o 11:32

Male - 30%  Posts/Topics88/9  Reputation point 14 
Offline  Profile 
Symbian Opera
powiem tak . Mialem sporo noki. Ale nad zakupem n8 zastanawialem sie dosc krotko:) kupiona głownie ze wzgledu na aparat i nowego symbiana oraz spora kolekcje gier hd
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 27 Apr 2014, o 13:53

Male - 70%  Posts/Topics286/0  Reputation point 229 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Spora kolekcja gier hd ? No jakieś 5 lat temu ta kolekcja, by robiła wrażenie.

rafas92 wrote:
ale tak serio. Co ma takiego lumia czego nie ma moja n8? ( pomijając to ze symbian to wymarły system pozbawiony aktualizacji i nie rozwijany o nowe aplikacje i gry)


Sam sobie odpowiedziałeś...
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 27 Apr 2014, o 14:09

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Android Opera
rafas92 wrote:
zauwaz ze w symbianie to tez te ikonki w menu nie są takie male. Ciezko nie trafic w nie:) aplikacje i gry za to mozna poukładac w folderach lub wedle własnego upodobania czy to w menu czy tez na ekranie głownym przypiąc:)

ale tak serio. Co ma takiego lumia czego nie ma moja n8? ( pomijając to ze symbian to wymarły system pozbawiony aktualizacji i nie rozwijany o nowe aplikacje i gry)

Ja mówiłem że w symbianie lubiłem ikony (choć menu nie używałem za często bo aplikacje uruchomiałem z poziomu jbak'a). Poza tym nie używam Lumii (potrzebuje dualsima więc mam androida wyglądającego na Windows Phone) choć z Lumią mam kontakt bo dla ojca wybrałem i mu bardzo dobrze się używa. Nokie N8 lub 808PV mam zamiar kupić w tym roku by mieć coś z Symbianem i jeszcze z prawdziwych Nokii.
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 27 Apr 2014, o 14:49

Male - 30%  Posts/Topics88/9  Reputation point 14 
Offline  Profile 
Symbian Opera
no to wybor prosty. N8:) ostatnia nokia z napisem made in finland. Bo chyba 808 juz chinska jest
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 27 Apr 2014, o 14:51

Male - Newsman  Posts/Topics2149/499  Reputation point 2966 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
rafas92 wrote:
n8 to najmocniejszego procka nie ma. Ale mialem tez c7 tam sie zdaje procek był szybszy a wydawała sie chodzic wolniej niz n8

C7 i N8 mają identyczne podzespoły :)
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 27 Apr 2014, o 15:28

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Android Opera
rafas92 wrote:
no to wybor prosty. N8:) ostatnia nokia z napisem made in finland. Bo chyba 808 juz chinska jest

To którą wybiorę zależy od tego ile kasy będzie. Choć bardziej przemawia do mnie 808PV
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 27 Apr 2014, o 16:25

Male - 30%  Posts/Topics88/9  Reputation point 14 
Offline  Profile 
Symbian Opera
no za 808 napewno przemawia 41 mpix i technologia pure view. Juz nie wspominajac o lepszym procesorze i pamieci ram. No i NFC :)
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 27 Apr 2014, o 19:25

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Android Opera
Może Cię zdziwie ale do mnie przemawia w 808PV głównie dioda LED, NFC, RAM i wymienna bateria bez użycia narzędzi.
Reply with quote 


Post Re: Stało się: MICROSOFT KUPUJE NOKIĘ! Przejmie zakłady i patenty za 5,44 mld €! 27 Apr 2014, o 19:40

Male - 30%  Posts/Topics88/9  Reputation point 14 
Offline  Profile 
Symbian Opera
no tak. Brak diody troche wkurza mnie. Baterie to chyba od poczatku dwa razy wyciagnełem z telefonu. Trudne to nie jest ale potrzeba torxa miec.... Mi jednak podoba sie n8:) duza i dosc kanciasta no i ta obudowa aluminiowa:) sam symbian belle w sumie duzy szok:) wczesniej mialem 5800 to duzy przeskok był:)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 6 of 7 [ 94 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 4 guests