Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 25 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


[<600] Telefony marki Nokia oraz Sony Ericsson (ew. Motorola)

Post [<600] Re: Telefony marki Nokia oraz Sony Ericsson (ew. Motorola) 1 Aug 2010, o 19:02

Male - Friend  Posts/Topics428/8  Reputation point 376 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
LIL CEBULA wrote:
czemu odradzacie OS kup n95 jest na nią masa rzeczy pierwsze co robisz to hackuj ją i śmiga :)


Z tym się zgodzę... To samo pisałem na początku...

Last post


Post [<600] Re: Telefony marki Nokia oraz Sony Ericsson (ew. Motorola) 2 Aug 2010, o 21:43

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
A co sądzicie o HTC ( czy tam SPV ) ? Na jakie modele warto zwrócić uwagę ? Cena bez zmian, ale jestem gotowy na qwerty oraz dotyk.

/edited
Last edited by kurupt on 2 Aug 2010, o 21:56, edited 1 time in total.


Post [<600] Re: Telefony marki Nokia oraz Sony Ericsson (ew. Motorola) 2 Aug 2010, o 21:49

Male - Friend  Posts/Topics428/8  Reputation point 376 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
kurupt wrote:
ale biorę też pod uwagę qwerty oraz dotyk.

Ale bierzesz pod uwagę czyli to że byś sie skusił na telefon z czymś takim czy nie?


Post [<600] Re: Telefony marki Nokia oraz Sony Ericsson (ew. Motorola) 2 Aug 2010, o 23:03

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
kurupt wrote:
A co sądzicie o HTC
świetne telefony :)
kurupt wrote:
( czy tam SPV )
SPV to one się zwały gdy HTC sprzedawało swoje urządzenia za grosze odbiorcom który dawali własną marke i SPV miały HTCki z orange ;P


Post [<600] Re: Telefony marki Nokia oraz Sony Ericsson (ew. Motorola) 3 Aug 2010, o 10:53

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Konkrety poproszę :).


Post [<600] Re: Telefony marki Nokia oraz Sony Ericsson (ew. Motorola) 3 Aug 2010, o 10:59

Male - Redaktor  Posts/Topics736/109  Reputation point 1589 
Offline  Profile  WWW 
Ubuntu Firefox
W cenie do 600zł spokojnie znajdziesz używke G1 w dobrym albo nawet bardzo dobrym stanie, z gwarancją. Telefon z Androidem (co prawda wsparcie tego modelu zostało zakończone po wydaniu Androida 1.5 jednak ciągle tworzone są nowe custom ROM-y, mój brat ma na swoim G1 płynnie działająca wersje Froyo 2.2) czyli OS'em dającym największe możliwości i pełną włądzę użytkownikowi.

Co dalej? Ekran bardzo dobry, zawsze klikniesz w to co chcesz, po roocie obsluga multitouch, kolory wyraźne. Klawaitura QWERTY, uważana za jedną z najwygodniejszych klawatur tego typu na rynku, klawisze spore, co prawda wymaga przyzwyczajenia ale w zamian za to otrzymujemy niesamowitą szybkość wprowadzania tekstu.

Niestety piętą Achillesową tego telefonu jest muzyka, odtwarzacz zrobiony poprawnie, nic więcej na ten temat nie można powiedzieć, słuchawki tylko na "wejście" od HTC, brak wejścia typu jack. Głośniki również słabe.

Telefon na baterii trzyma okolo 2-3dni.

Opisałem go bardzo pobierznie, jak masz jakieś sczegółowe pytania i jesteś zainteresowany to pytaj.

Wiem, że może G1 kłóci się nieco z psotulatem telefonu dobrego muzycznie jednak jest to moim zdaniem najbardziej racjonalny wybór w tym przedziale cenowym.


Post [<600] Re: Telefony marki Nokia oraz Sony Ericsson (ew. Motorola) 3 Aug 2010, o 16:17

Male - User  Posts/Topics5/1  Reputation point 6 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
HTC jest Najlepszy. Bo wszystkie modele mają Androida lub WM .. Co jak dla mnie System w telefonie jest nie do przebicia ;d .. dobry cenowo jest HTC Touch2 (t3333) Naprawde ładny i wystarczający xD .. Albo touch Diamond (1 lub 2) Kumpel ma Diamonda 1 i go chwali :) (a jak chcesz z Qwerty to wersja PRO zadowoli ;D ). HTC HD2 - wszytsko by bylo idealnie gdyby nie ta cena :cry: .. Dobra jest tez nokia n900 czy 5800 XM .. Chociaz do moich potrzeb najlepszy jest Apple Iphone ;D;D A co do G1 to Super rozwiazanie .. Tylko szkoda ze bakteria strasznie krótko trzyma .. :P
Pozdro :) :lol-sweat:


Post [<600] Re: Telefony marki Nokia oraz Sony Ericsson (ew. Motorola) 3 Aug 2010, o 16:26

Male - Redaktor  Posts/Topics736/109  Reputation point 1589 
Offline  Profile  WWW 
Ubuntu Firefox
paty3aq42 wrote:
dobry cenowo jest HTC Touch2 (t3333) Naprawde ładny i wystarczający

Pojemnośćiówka odpada, do tego muli jak mało, denerwujący interfejs w połączeniu z rysikiem.
paty3aq42 wrote:
Albo touch Diamond

Tutaj nieco roziwnę myśl. Jedynka Diamencik to telefon porażka, największy muł jakiego kiedykolwiek posiadałem, nie nadaje się do dzownienia (uchem sa zdarzy rozlaczyc), nie nadaje się do SMS-ów - rysik doprawdza mnie do szału, nie nadaje się do muzyki - brak wejścia jack. Co do nowszej wersji Diamonda to poprawiono jedynie nieco szybkość działania systemu. Co do wersji pro to czas przejscia z trybu horzyntalnego do wertykalnego może sięgąć nawet 30 sekund, otwierasz klawaiturę i idziesz na herbate. Te modele HTC to porażka, odradzam.
paty3aq42 wrote:
HTC HD2 - wszytsko by bylo idealnie gdyby nie ta cena

Kurupt chce telefon do 600zl.
paty3aq42 wrote:
Dobra jest tez nokia n900 czy 5800 XM

Dobre są raczej jako przycisk do papieru niż jako telefony. N900, wyglada ładnie i użytkowanie zapowiada się przyjemnie, jednak już pierwsze dotknięcie materiału z którego jest wykonana jest odrzucające. System może i działą płynnie ale nie jest intyuicyjny i do tego jest niszowy.
Cena zdecydowanie powyżej 600zł.
paty3aq42 wrote:
Chociaz do moich potrzeb najlepszy jest Apple Iphone

Rozumiem, że do szpanowania przed kolegami? ;)
paty3aq42 wrote:
Pozdro :) :lol-sweat:

Pozdrawiam i chciałbym uprzedzić, że obając Twoje opinie posłużyłem się swoimi własnymi doświadczeniami po użytkowaniu tych modeli, nie są to relacje z drugiej czy trzeciej ręki.


Post [<600] Re: Telefony marki Nokia oraz Sony Ericsson (ew. Motorola) 3 Aug 2010, o 17:34

Male - User  Posts/Topics5/1  Reputation point 6 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Quote:
Pojemnośćiówka odpada, do tego muli jak mało, denerwujący interfejs w połączeniu z rysikiem.

Może i muli ale idzie sie przyzwyczaić do tego i denerwującego interfejsu :) .. zależy co kto lubi
Quote:
Jedynka Diamencik to telefon porażka, największy muł jakiego kiedykolwiek posiadałem

To nie wiem co to za muła miałeś, pobawilem sie nim dzień i naprawde nie narzekałem na szybkość
Quote:
nie nadaje się do SMS-ów - rysik doprawdza mnie do szału,

Z tym sie zgodze ;)
Quote:
Co do wersji pro to czas przejscia z trybu horzyntalnego do wertykalnego może sięgąć nawet 30 sekund, otwierasz klawaiturę i idziesz na herbate

Tego nie wiedziałem ;D hehe
Quote:
Kurupt chce telefon do 600zl.

Przepraszam. Mój błąd :)
Quote:
Rozumiem, że do szpanowania przed kolegami? ;)

Oj nie .. Ja nie jestem z tych co tylko "szpanują" fonami .. Dla mnie telefon ma byc funkcjonalny .. A jezelu chodzi o dotykowe to apple sie super sprawuje .. wszedzie palcem sie wchodzi :) .. A ekran ma bardzo czuły :) co mi sie podoba :D i co najważniejsze to że nie muli i jest szybki (oczywiscie mowie o wersji 3G S )
Quote:
Pozdrawiam i chciałbym uprzedzić, że obając Twoje opinie posłużyłem się swoimi własnymi doświadczeniami po użytkowaniu tych modeli, nie są to relacje z drugiej czy trzeciej ręki.

To super :) Lubie takich ludzi ktorzy maja własne zdanie a nie poslugiwanie sie innymi opiniami :)
Pozdro :D


Post [<600] Re: Telefony marki Nokia oraz Sony Ericsson (ew. Motorola) 19 Aug 2010, o 00:43

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Stwierdzam, że teraz nie ma modeli godnych uwagi w moim przedziale cenowym. Dziękuję wszystkim za posty.

Admini, Moderatorzy - Wiecie co z nim zrobić!

Top

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 25 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Jaki telefon? Nokia lub Sony Ericsson.

[ Go to pageGo to page: 1, 2, 3, 4, 5 ]

Author: amadeusz125 (5 Nov 2009, o 22:26)

Views: 5806  •  Replies: 67

Last post: amadeusz125 (17 Nov 2009, o 22:51) View the latest post



Nokia, Sony Ericsson za 500zł (nowy,używany)

Author: mralexx (14 Jun 2012, o 17:20)

Views: 1330  •  Replies: 3

Last post: HitFan (14 Jun 2012, o 22:29) View the latest post



Nokia n8 vs Sony Ericsson Live With Walkman vs Xperia x10

Author: hubert123454 (7 Sep 2012, o 08:43)

Views: 1729  •  Replies: 11

Last post: hubert123454 (25 Sep 2012, o 12:42) View the latest post



nokia n97 mini czy sony ericsson xperia x10 mini pro?

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: (:ALBERT:) (18 Oct 2011, o 18:33)

Views: 3741  •  Replies: 18

Last post: Kujakov (6 Jul 2012, o 10:08) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 23 guests





cron