Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 8 of 13 [ 185 posts ]
Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Uwaga] Dyskusje dotyczące serii oficjalnych motywów NokiaHacking.

Post [Uwaga] Re: Dyskusje dotyczące serii oficjalnych motywów NokiaHacking. 11 Jul 2010, o 21:12

Male - Friend  Posts/Topics428/8  Reputation point 376 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
To sprawdź mojego posta z tymi motywami, tam dorzuciłem screeny, i sprawdź czy oto chodziło... Ale faktycznie lepiej wygląda... ;p

Last post
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Dyskusje dotyczące serii oficjalnych motywów NokiaHacking. 12 Jul 2010, o 14:40

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Agentix wrote:
Mam pytanie. Gdy wykonasz motyw, to będę mógł dla porządku wrzucić go do tematu z oficjalnymi motywami Nh?
pewnie :P
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Oficjalny motyw NokiaHacking.pl 12 Jul 2010, o 15:12

Male - Sponsor  Posts/Topics778/33  Reputation point 1510 
Offline  Profile   
Java Opera
Abramerlin, wymyśl własną nazwę motywu, abym mógł wstawić ją do ankiety, którą przeprowadze w tym temacie. (który motyw jest najlepszym kandydatem na miano tego najbardziej oficjalnego motywu NokiaHacking.)

[ Dodano: 12 lip 2010, o 14:12 ]
Ej, mam jeszcze prośbę. Te dwa motywy co tutaj wstawiliście, dla porządku mógłbym wstawić do pierwszego postu w tym temacie. A jeśli ktoś będzie jeszcze miał jakieś oficjalne motywy NH do zaprezentowania, to niech pisze na PW , to wstawię w temacie.
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Oficjalny motyw NokiaHacking.pl 12 Jul 2010, o 15:24

Male - Administrator  Posts/Topics357/70  Reputation point 907 
Offline  Profile  WWW 
Windows Vista Firefox
Agentix, Fajnie jak splendor spływa na jednego autora ale śmiem twierdzić że jeżeli będzie do dyspozycji więcej wzorów/ układów kolorystycznych to każdy znajdzie swojego faworyta.

Abramerlin, generalnie nieźle kolorystycznie tylko niekonsekwentnie (ikony menu mak reszta - winda) Ja jestem za wycofaniem się z systemów operacyjnych i skleceniem czegoś nowego. Idąc za ciosem taki motyw nadawałby się do edytowanego image ;]

Gratuluję wszystkim twórcom.
Osobiście nie mam na razie faworyta (instalacja na telefonie). Wygra ten kto zrobi w pełni funkcjonalny z miejscem w trybie gotowości na pasek skrótów ;]. (coś jak motyw rafcia ze starą tapetą ;] )
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Oficjalny motyw NokiaHacking.pl 12 Jul 2010, o 15:45

Male - Sponsor  Posts/Topics778/33  Reputation point 1510 
Offline  Profile   
Java Opera
Może zróbmy głosowanie! Co wy na to?

[ Dodano: 12 lip 2010, o 14:45 ]
Ok, ankieta utworzona, bardzo proszę każdą osobę która to czyta o zagłosowanie. :) Każdy wasz głos jest bardzo ważny.
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Oficjalny motyw NokiaHacking.pl 12 Jul 2010, o 15:47

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Quote:
Abramerlin, generalnie nieźle kolorystycznie tylko niekonsekwentnie (ikony menu mak reszta - winda) Ja jestem za wycofaniem się z systemów operacyjnych i skleceniem czegoś nowego. Idąc za ciosem taki motyw nadawałby się do edytowanego image ;]
Reszta ikon jest z windowsa bo Abramerlin, ma wgranego patcha Vista od kosmity :)
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Dyskusje dotyczące serii oficjalnych motywów NokiaHacking. 12 Jul 2010, o 16:00

Male - Sponsor  Posts/Topics778/33  Reputation point 1510 
Offline  Profile   
Java Opera
Ok, to możesz wykonać. :)

[ Dodano: 12 lip 2010, o 15:00 ]
Zachęcam do głosowania na najbardziej oficjalny motyw NokiaHacking.pl, na którym będą wzorowane motywy na pozostałe platformy.
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Dyskusje dotyczące serii oficjalnych motywów NokiaHacking. 12 Jul 2010, o 20:20

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
Dobra, mam motyw dla s60v3. :D
http://nokiahacking.pl/nokiahacking-theme-by-kosmita1993-vt11227.htm

Jeżeli chodzi o ikony to użyłem 7 Icon Base Pack, a braki uzupełniłem iBlack Icons by Eric.

[ Dodano: 12 lip 2010, o 19:20 ]
Nikt nie skomentuje, pochwali? Siedziałem nad nim dzisiaj ponad 5h (a miałem się opalać). ;)
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Dyskusje dotyczące serii oficjalnych motywów NokiaHacking. 12 Jul 2010, o 20:26

Male - Sponsor  Posts/Topics778/33  Reputation point 1510 
Offline  Profile   
Java Opera
No mi się nieziemsko podoba (naprawdę). Widać że kawał dobrej roboty.
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Oficjalny motyw NokiaHacking.pl 12 Jul 2010, o 21:36

Male - Sponsor  Posts/Topics778/33  Reputation point 1510 
Offline  Profile   
Java Opera
Informuję jednocześnie, że być może (dałem taką propozycję administracji) uda się jakoś wynagrodzić twórcę zwycięskiego motywu, a więc zachęcam do głosowania na najlepszy waszym zdaniem motyw. (najlepiej nie kierować się screenami, tylko każdy motyw przetestować. Informuję również, że jest możliwość zmiany swojego głosu. Pozdrawiam i życzę przyjemnego głosowania.

[ Dodano: 12 lip 2010, o 15:09 ]
Informacja:
Aspekty, które zaleca się wziąć pod uwagę przy oddaniu głosu na motyw:

-oryginalność motywu
-to, jak motyw się prezentuje
-estetyka motywu
-poprawność wykonania
-koncepcja zastosowania forumowych grafik (loga, napisy, etc.)
-jakość motywu
-rozmiar motywu
-współpraca z telefonem (w tym napisy, dostosowanie kolorów czcionek, itp.)

-współpraca z aplikacjami i funkcjami telefonu


W głosowaniu obowiązuje bezstronność i powaga oddanego głosu. Osoby, które nie testowały motywów, proszone są o nie głosowanie.

[ Dodano: 12 lip 2010, o 20:36 ]
Muszę przedstawić wam jeszcze jedną bardzo ważną cechę, którą należałoby wziąć pod uwagę przy głosowaniu. Tą cechą jest uniwersalność . Polega ona na tym, że np. Oficjalny motyw NokiaHacking musi być na tyle oryginalny a jednocześnie ładny i niepowtarzalny, aby spodobał się również osobom nie związanym z naszym forum. Drugim aspektem tej cechy jest to, że motyw NokiaHacking będzie chętnie ustawiany na telefonach z wolnej woli użytkowników, bo np. graficznie jest ładny i nie zawiera żadnych błędów. Mam nadzieję, że w głosowaniu pod uwagę weźmiecie też właśnie uniwersalność. Pozdrawiam, Agentix.
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Dyskusje dotyczące serii oficjalnych motywów NokiaHacking. 12 Jul 2010, o 22:22

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Rafciu517 wrote:
Filip, Oto Ci chodziło? Mam nadzieję że tak...

Tak. Teraz motyw mi się bardzo podoba.

[ Dodano: 12 lip 2010, o 22:22 ]
kosmita1993, widać, że motyw robiony przez profesjonalistę ;)
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Dyskusje dotyczące serii oficjalnych motywów NokiaHacking. 13 Jul 2010, o 01:24

Male - Sponsor  Posts/Topics778/33  Reputation point 1510 
Offline  Profile   
Java Opera
Mi się zawsze motywy kosmity podobały, chociaż nawet nie miałem ich zbytnio na czym sprawdzać.

[ Dodano: 13 lip 2010, o 00:24 ]
Propo głosowania na motyw:
Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą, oznajmiam, że przed oddaniem głosu zalecane jest sprawdzenie wszystkich czterech motywów na telefonie (w miarę możliwości), a nie kierować się zamieszczonymi screenami, bo w niektórych motywach zmylić mogą ikony oraz czcionki, które są zawarte w patchu wgranym na telefon, za pomocą którego screen wykonywano. Dlatego jeszcze raz powtarzam:
Przed oddaniem głosu, sprawdźcie praktyczność i wygląd wszystkich czterech motywów na swoich telefonach.
Warto również wiedzieć, że screeny wszystkich czterech motywów mogą znacznie różnić się jakością, ponieważ wykonywali je różni twórcy. Pozdrawiam, Agentix.
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Dyskusje dotyczące serii oficjalnych motywów NokiaHacking. 13 Jul 2010, o 10:03

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Najlepiej, jakby ktoś wykonał screeny na telefonie z oryginalnym FW.
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Dyskusje dotyczące serii oficjalnych motywów NokiaHacking. 13 Jul 2010, o 10:07

Male - Sponsor  Posts/Topics778/33  Reputation point 1510 
Offline  Profile   
Java Opera
Albo poprzez NSU, tak jak ja to robiłem.

[ Komentarz dodany przez: Filip: 13 lipca 2010, o 10:38 ]
To nie ma znaczenia, byle by był oryginalny soft.
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Dyskusje dotyczące serii oficjalnych motywów NokiaHacking. 13 Jul 2010, o 10:13

Male - Redaktor  Posts/Topics2312/361  Reputation point 11286 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Tutaj screeny zrobione na Nokii E51. Oficjalny motyw Nokiahacking na platformę S60 wykonany przez Kosmitę

Image

Image

Image

Image

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Next
Page 8 of 13 [ 185 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Dyskusje o przyszłości systemu nagród na forum.

[ Go to pageGo to page: 1, 2, 3 ]

Author: pawelooss (6 Sep 2009, o 22:00)

Views: 3195  •  Replies: 41

Last post: Made (28 Dec 2009, o 22:20) View the latest post



Jak dowiedzieliście się o NokiaHacking.pl?

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: kacper5 (27 Nov 2009, o 17:01)

Views: 2820  •  Replies: 29

Last post: Marek12 (28 Nov 2009, o 21:39) View the latest post



NokiaHacking.pl - Kanał RSS

Author: daniek1 (29 Dec 2010, o 17:30)

Views: 1361  •  Replies: 2

Last post: NieznanyBoTak (29 Dec 2010, o 18:42) View the latest post



NokiaHacking na Facebook`u

Author: ktos99.9 (27 Feb 2010, o 18:02)

Views: 1393  •  Replies: 1

Last post: pawelooss (27 Feb 2010, o 18:42) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 14 guests