Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 8 [ 107 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Uwaga] Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl!

Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 20 Aug 2009, o 14:47

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
specjalnie teraz znalazłem ten artykuł i faktycznie. No nie powiem, nie zwróciłem uwagi, że to odnośnik do innej strony niż napisane. Swoją drogą serwisnokii musi być nieźle bezczelnym, żeby po moim zwróceniu uwagi udać, że coś się zmieniło, a tak naprawdę nie zmieniło się nic, tylko ukryło.
I nie sądzę, by ktoś chciał go wrobić. przecież sam podał link do tamtego forum
Last edited by michero on 20 Aug 2009, o 14:49, edited 1 time in total.

Last post


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 20 Aug 2009, o 14:47

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Poczekajmy na wyjaśnienia. Potem zastanowimy się nad konsekwencjami.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 20 Aug 2009, o 15:10

Male - Sponsor  Posts/Topics1351/95  Reputation point 1711 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Tak ku*** serwisnokii pare dni temu pisze o odzyskanie danych do konta na nh bo patryk-88 mu zmienil haslo i mail a teraz z nim ku*** je***a mać współpracuje, nosz ku*** to już totalne ku*** przegięcie, ja pi***ole jak do ku*** nędzy można być tak po***rdolonym to już ku*** mnie ku***ca bierze ja pi***ole...

[ Komentarz dodany przez: boczek: 2009-08-20, 16:14 ]
:lol-above: :clap: :lol-above:


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 20 Aug 2009, o 15:18

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
patryk-88 i serwisnokii muszą dostać bany na nh żeby nie mogli wejść na nasze forum bo będą dalej kopiować


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 20 Aug 2009, o 15:22

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
maciekbronkz, bravo za post <clap> Ale wiesz... Serwisnokii podał takie same hasło na tamtym forum. Patryk z tego skorzystał i włamał się tutaj na jego konto. Pewnie to tak wyglądało. Czyli patryk-88 jeszcze większy ham!!!

Pozdrawiam

PS: Jeszcze dodam że obydwaj mieli dotęp do PA to dlatego wiedzieli o swoich hasłach ;)
Last edited by adrian219 on 20 Aug 2009, o 15:26, edited 1 time in total.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 20 Aug 2009, o 15:23

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
adrianku, może niech sami oskarżeni najpierw to wszystko skomentują. ;)


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 20 Aug 2009, o 15:25

Male - Sponsor  Posts/Topics1351/95  Reputation point 1711 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
adrian wrote:
maciekbronkz, bravo za post <clap> Ale wiesz... Serwisnokii podał takie same hasło na tamtym forum. Patryk z tego skorzystał i włamał się tutaj na jego konto. Pewnie to tak wyglądało. Czyli patryk-88 jeszcze większy ham!!!

Pozdrawiam


I ch**, ale taki ku*** temat nad którym nasi admini się męczyli z tego co wiem 2-3 dni, serwisnokii do ku*** nędzy skopiował w minutę. I to jest ku*** fair ? To jest obrzydliwe korzystać na ku*** czyimś wysiłku, ja pi***ole...

[ Dodano: 2009-08-20, 15:26 ]
jonny wrote:
adrianku, może niech sami oskarżeni najpierw to wszystko skomentują. ;)


Tak ku*** oni tu wejdą ? ch*** wejdą bo mają własne splagiatowane forum to se myślą, że ku*** mogą.
Jedyne co to ku*** wam moge dać (schyl się po mleczko) .


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 20 Aug 2009, o 15:29

Male - Friend  Posts/Topics1684/27  Reputation point 1055 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Daj kamienia ! Nie mam pytań. Definitywny ban ale niech się zdąży chłopak wypowiedzieć.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 20 Aug 2009, o 15:30

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
maciekbronkz, tak kur... masz pier..... racje(Sorka) Te kopiowane to jest karygodne ale włamanie na czyjesz konto jeszcze gorsze czyli

patryk-88 + dwa wielkie hamstwa = Ban na konto

serwisnokii + jedno wielkie hamstwo = Zakaz pisania


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 20 Aug 2009, o 15:31

Male - Sponsor  Posts/Topics1351/95  Reputation point 1711 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
ku*** ja nie będę się pi***olił tylko ku*** wj***e im do ch*** bana na hosta i wy***rdalać ku*** .!


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 20 Aug 2009, o 15:31

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Ja pi***ole... I że też ja jeszcze broniłem stronę serwisnokii, gdy była pewna nieprzyjemna sytuacja w sb... :/ ku*** mać!


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 20 Aug 2009, o 15:32

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Nikogo nie będę warnował, no chcę by zainteresowani się wypowiedzieli. Nie róbcie już takiego krzyku, poczekajcie, aż odpiszą cokolwiek.

Ban to nie rozwiązanie - każdy może zrobić multikonto i co?


Strona nie działa, może się wycofali.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 20 Aug 2009, o 15:32

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
maciekbronkz, wstrzymaj sie jeszcze z tym banem. Niech się wytłumaczą, potem pomyślimy.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 20 Aug 2009, o 15:32

Male - Sponsor  Posts/Topics1351/95  Reputation point 1711 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
pawelooss wrote:
Nikogo nie będę warnował, no chcę by zainteresowani się wypowiedzieli. Nie róbcie już takiego krzyku, poczekajcie, aż odpiszą cokolwiek.

Ban to nie rozwiązanie - każdy może zrobić multikonto i co?


Strona nie działa, może się wycofali.


Ja już ku*** powiedziałem, ban na hosta i wy***rdalać.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 20 Aug 2009, o 15:34

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
maciekbronkz, ostateczną decyzję podejmie administracja :P

Top

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Next
Page 2 of 8 [ 107 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 6 guests