Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 4 of 8 [ 107 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Uwaga] Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl!

Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 20 Aug 2009, o 18:02

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
boczek wrote:
EDIT: Aha, co z warnem dla Patryka?

Niech się wypowie, bez obrony się przecież nikogo nie skazuje.

serwisnokii, przecież nadal możesz tworzyć patche, nikt tego nie zablokował, więc nie widzę problemu.

A tego świeżego warna możesz odrobić videotutorialami o PPModdzie (nie żadnym ruskim wynalazku):
- podmiana obrazków,
- tworzenie slangu,
- podmiana czcionek,
- portowanie full patcha (obrazki, czcionka, slang) z jednego modelu na drugi w obrębie platformy,
- spolszczanie rosyjskiego patcha (obrazki, czcionka).

Filmy muszą być opatrzone słownym komentarzem. O ile w przypadku PPM Editora nie było to konieczne, to tu jest to już bardziej skomplikowane i wymaga dokładniejszego wytłumaczenia.

Last post


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 20 Aug 2009, o 19:18

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
serwisnokii wrote:
ok zdaje sobie sprawę z tego ze nie bd pełnił funkcji moderatora w grupie patcher.
I mam nadzieje że nie bd wyrzucony z grupy patcher bo jeżeli bd to odchodzę z forum bo to nie bd miało sensu

[ Dodano: 2009-08-20, 17:09 ]
a wymagania patchera spełniam to nie rozumie czemu zostałem wyrzucony :eek:


Jesteś taki głupi czy masz taki tupet? Przekopiowałeś parę rzeczy z forum, próbowałeś je reklamować na tym forum, po moim zwróceniu uwagi reklamę tylko zamaskowałeś. Myślę, że to wystarczy do tego byś siedział cicho i nie zgłaszał żadnych pretensji ani nie próbował szantażować, że odejdziesz z forum, co próbujesz robić. Powinieneś się cieszyć, że nie dostałeś bana. Tak myślę.
A wymagania patchera to może i spełniasz, takie formalne, ale to, czy zasługujesz na jakąkolwiek rangę jest mocno dyskusyjne


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 20 Aug 2009, o 19:26

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Dokładnie, nie myśl, że będziemy za Tobą płakać, z drugiej jednak strony po co tracić dobrego patchera. Wszyscy jednak muszą umieć się odpowiednio zachowywać i to jest bardzo ważne we wspólnocie. Jeśli nie umiesz lub nie masz honoru - nikt Cię tu nie trzyma.

[ Dodano: 2009-08-21, 10:08 ]
Brawo, ogłaszam wszem i wobec, że cały serwisnokii zrobił największą głupotę, jaką tylko mógł - pokasował swoje patche.


Spokojnie - moderacja je przywróci. ;]


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 21 Aug 2009, o 10:16

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Serwisnokii robienie patchy to jest coś więcej niż tylko ranga. To jest sama przyjemność jak słyszysz komentarze Super Patch!, Modyfikacja pełna podziwu!!. Nie powinieneś robić tego dla rangi(Ona to tylko taki dodatek, żeby poczuć się wyjątkowym) ale sam czujesz się wyjątkowym dzięki użytkownikom forum. Według mnie robiłeś dobre patchy i powienieneś je robić cały czas, a że nie masz rangi to dla ciebie nie powinno być ŻĄDNĄ przeszkodą.

Dziękuje za wypowiedź i Pozdrawiam


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 21 Aug 2009, o 10:18

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Już jest. Ban przeszkadza trochę pisać na forum. Jak będzie chciał przeprosić, to pomyślę, na razie posiedzi cicho.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 21 Aug 2009, o 10:25

Male - Friend  Posts/Topics1259/61  Reputation point 2512 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
pawelooss, czwóreczka to nie ban i zdaje się że dalej będzie mógł usuwać to co napisał nie?


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 21 Aug 2009, o 10:29

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Trójeczka blokuje pisanie ;]

[ Komentarz dodany przez: boczkens: 2009-08-21, 10:36 ]
I edytowywanie tyż?


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 21 Aug 2009, o 10:55

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Tak Edytowanie też blokuje. Czyli teraz mamy zakały NokiaHacking.pl . Chyba pierwsze ;)

Sorka ale ja muszę - to silniejsze odemnie(Filip zobaczyłeś sobie na jakim forum ja tak nie piszę - przykładowo tam mnie znałeś n5200.yoyo.pl . Zawsze mówiłem Pozdro, Pozdrawiam)

Pozdrawiam :(

[ Komentarz dodany przez: maciekbronkz: 2009-08-21, 10:56 ]
To już mów pozdro, pzdr, byle nie pozdrawiam bo z przeproszeniem kurwicy dostaje...

[ Komentarz dodany przez: Filip: 2009-08-21, 10:58 ]
właśnie, kiedyś chycisz warn za to :D


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 21 Aug 2009, o 16:42

Male - Friend  Posts/Topics1002/268  Reputation point 2559 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Adrian, robić patchy nie przestane.
Ale teraz na forum jestem nikim taka jest prawda wszyscy się odwrócili odemnie a w takich warunkach pracować jest trudno


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 21 Aug 2009, o 17:27

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Jeśli dasz dowód, że jesteś nadal osobą godną i wartą współpracy, w postaci np. dobrych modyfikacji, filmów, czy rzeczowych postów, to wyrażam nadzieję, że nikt nie będzie stroił min, czy bezpodstawnie najeżdżał.

Łatwo jest popełnić błąd, trudniej jest go naprawić. Zrobiłeś coś niestosownego - licz się z konsekwencjami. Odłóż emocje na bok, stań z drugiej strony i wczuj się w resztę userów. Ktoś skopiował poradniki na własne forum - "ale zdrajca, myśmy tyle zrobili, a on bezczelnie ukradł"! Teraz usunął swoje patche - "no nie, teraz to już naprawdę odwrócił się od nas i idzie tworzyć swoje, o ty taki owaki, choć tu, to przynajmniej poplujemy w twarz"! Naprawdę nie widzisz tego od tej strony?

Została stworzona zła atmosfera? Należy ją natychmiast przerwać, a nie podsycać. Można więc albo się wycofać na parę dni i pozwolić ochłonąć, albo wręcz przeciwnie, lepiej - udowodnić, że wszyscy się mylą. Uciekanie od konsekwencji i foch na wszystkich nie polepszy żadnych relacji. Chcesz zmieniać świat - zacznij zmieniać siebie. Zmieniając siebie, wywierasz wpływ na innych. Ważne tylko, aby był jak najbardziej pozytywny.


Jedno jest pewne - nasza społeczność zrobiła się ostatnio bardzo kłótliwa. Bardzo mnie to niepokoi. Czerwone paski wszak nie są lekarstwem na całe sztucznie stworzone zło.


Cóż więcej napisać? Chyba tylko:

Pozdrawiam,
pawelooss


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 21 Aug 2009, o 18:10

Male - Friend  Posts/Topics1002/268  Reputation point 2559 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
dobra sorry
jak pisałem pawelooss, umieszczam swoje patche i zabieram się za prace nad następnymi.
Rozgryzam powoli MCU jak coś znajdę to napiszę.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 21 Aug 2009, o 18:56

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
serwisnokii, nie chcąc zakładać nowego tematu, bo ten wydaje mi się stosowny chciałbym spytać co chciałeś uzyskać ze zhackowania mojego konta?? jak widzisz nie udało Ci się to!!


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 21 Aug 2009, o 19:13

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
serwisnokii, jeśli przywrócisz wszystkie patche, cofnę 1 warn, jeśli zrobisz te 5 videotutoriali z lektorem, cofnę i poprzedni.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 21 Aug 2009, o 21:40

Male - Friend  Posts/Topics1002/268  Reputation point 2559 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
adrianku, ej ja nie wiem o co ci chodzi czemu akurat ja miałbym to zrobić?? :O
nie wiem o co wam chodzi i czemu jestem kolejny raz oskarżony o to czego nie zrobiłem ani czego nie chciałem zrobić ;(


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 21 Aug 2009, o 21:44

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
adrianku, jeśli ktoś coś próbował robić, trzeba było zgłosić się do mnie. Równie dobre mogą być zarzuty, że ja mogłem konto hackować. Poprzyj dowodami lub nie rzucaj oskarżeń.

Top

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 4 of 8 [ 107 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 19 guests