Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 7 of 8 [ 107 posts ]
Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Uwaga] Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl!

Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 17:33

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Co??? Przecież w bazie danych jest wszystko napisane czarno na białym. Bez żadnych zabezpieczeń(Oczywiście jeśli jesteś Głównym Adminem). Dlatego zakładanie for wspólnie wiąże się z wzajemnym zaufaniem. Kiedyś tylko ci powiem dla ciekawostki, że kiedyś przypadkiem, gdy zmieniałem coś w bazie danych zobaczyłem hasło Filipa(Wspólny projekt, forum - nie wypaliło) Ale nie tylko do niego tylko do wszystkich użytkowników.

Pawelooss sam sobie zobacz w bazie, że masz dostęp do takich danych

Pozdro

Last post


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 17:37

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
adrian wrote:
Co??? Przecież w bazie danych jest wszystko napisane czarno na białym. Bez żadnych zabezpieczeń

Mylisz się, do haseł nie mamy bezpośredniego dostępu, chyba że brute force, ale jeśli jest skomplikowane, to to nic nie da.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 17:37

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Adrian,
Nie możliwe. Hasło jest hashowane. Jaki to był skrypt ?

Podam ci przykład. Jeśli twoje hasło to, uwaga - "haslo" to w bazie danych będziesz mieć

207023ccb44feb4d7dadca005ce29a64

Tylko, że takie hasło rozszyfrowuje się w parę sekund. Nie wierzysz ? Sprawdź.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 17:40

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Patryk, a jak oglądasz bazę danych, bo ja np przez PHP My Admin czy coś takiego

Pozdro


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 17:46

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Adrian, i co w związku z tym, bo nie rozumiem?


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 17:52

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Adrian,
Jasne, że przez PMA.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 19:09

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
serwisnokii wrote:
michero, a co kogo to obchodzi kto mi sie włamał :)

Osobiście mnie to gówno obchodzi kto shakował twoje konto, ale rzuciłeś oskarżenie na patryka-88? Rzuciłeś. Bezpodstawnie? Jak tak to go przeproś. Bo oskarżenie rzucić łatwo, ale jak to się robi bez żadnych dowodów to jest to świństwem.

serwisnokii wrote:
A temat jest o moim i patryka-88, dawnym forum.

To wyszło przy okazji. I co, mam specjalnie założyć nowy temat, żebyś się wytłumaczył i przeprosił?

patryk-88 wrote:
Quote:
Generalnie masz rację, ale różnica między tobą, a jakimkolwiek innym użytkownikiem jest taka, że ty i serwisnokii byliście administratorami na tamtym forum, więc chyba mieliście dostęp do swoich haseł. Być może stąd przypuszczenie, że to ty zrobiłeś.
To tak, żeby ruszyć dyskusję dalej;]


Panie haker, dla twojej wiedzy dostęp do haseł na forum nie ma nikt. Są one zakodowane w bazie - md5 - słabe zabezpieczenia, ale są więc jawnie nie są pokazane bo pseudo hakerzy tacy jak ty czepiali by się.


Chyba mnie z kimś pomyliłeś. To nie ja pisałem o jakimś hakowaniu twojego forum, ani nie byłem w stosunku do ciebie chamskim, więc nie musisz mnie obrażać. Co do samego mojego postu. Tak, nie znam się na forach. Po prostu staram się wyciągać wnioski. Jeśli serwisnokii pisze jasno, że to ty mu shakowałeś konto na nh, to od razu przyszło mi do głowy, że to ma związek z waszym wspólnym forum. Jeśli nie, to trudno, zły wniosek. Ale powtarzam, nie jest powód do obrażania mnie.

Jeszcze do pana serwisnokii. Pytam o to shakowanie twojego konta, bo chciałbym się dowiedzieć czy ot tak sobie rzuciłeś to oskarżenie czy masz jakieś dowody na to, że to on włamał się na twoje konto. Jeśli się okaże, że oskarżenie rzuciłeś bezpodstawnie to będzie to bardzo źle świadczyło o tobie


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 19:13

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
michero, popieram tymbardziej że serwis wysłał mi identyczne PW jak maćkowi.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 19:52

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
michero,
Quote:
Ale powtarzam, nie jest powód do obrażania mnie.

Ok, sory.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 20:29

Male - 30%  Posts/Topics51/32  Reputation point 896 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Mam pytanie do paweloossa, jak mogłeś dać warna za "Skasowanie wszystkich swoich patchy" ??? W końcu on je zrobił i to jego decyzja że je wstawił, więc miał takie samo prawo żeby je usunąć, chyba że robił je z kimś to wtedy rozumiem...I przepraszam że trochę odbiegłem od tematu.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 20:33

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Z tym się zgodzę jego sprawa co zrobi ze swoimi patchami. Chociaż jakieś działanie na szkodę forum to jednak jest.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 20:49

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Mati3253 wrote:
jak mogłeś dać warna za "Skasowanie wszystkich swoich patchy" ???

Trochę nerwy puściły. Ale udało nam się dojść do zgody. A za miesiąc wszystkie warny znikną, więc nie ma zbytnio różnicy, ile ich jest. :P


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 22:06

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Lepszy warn z takim powodem niż ban za całokształt:)
Dalej czekam na wyjaśnienie serwisnokii


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 22:14

Male - Friend  Posts/Topics1002/268  Reputation point 2559 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Quote:
To wyszło przy okazji. I co, mam specjalnie założyć nowy temat, żebyś się wytłumaczył i przeprosił?

michero, już dawno to zrobiłem i z patrykiem jest zgoda.
Podejzenia były takie a nie inne bo wtedy się pokłóciliśmy ale to nasza osobista sprawa ( i dalej proszę nie wnikać). a dlatego były na patryka oskarżenia bo na koncie gdzie kupiłem serwer miałem w danych osobowych powypisywane różne rzeczy.
Z patrykiem już wszystko wyjaśniłem panie michero,


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 22:15

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
To w końcu był włam na Twoje konto, czy jak? o_O

Top

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 7 of 8 [ 107 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 8 guests