Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 6 of 8 [ 107 posts ]
Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Uwaga] Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl!

Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 12:57

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Mozilla
1. Również proszę osoby postronne o oszczędzenie komentarzy w tej sprawie.

2. Gdy kopiuję jakiś artykuł, patch, program, zwykłem podawać jego źródło i często autora, chyba że te informacje są nieznane lub zamieszczone na tej innej stronie również bez źródła.

3. Licencji nie ma, gdyż liczę na uczciwość userów. Poza tym płatne programy też mają licencje i co się dzieje? Chyba nie muszę mówić.

4. Podałeś bardzo zły przykład. DW jest stroną o ugruntowanej pozycji i dobrej reklamie. My jesteśmy młodym forum, które jest jeszcze narażone na ban w Google z powodu double content, jak sam to spostrzegłeś.

5. Szkoda, że porównując statystyki NH z Twoją stroną nie porównałeś np. NH z opisywanym DW. Poza tym nawet ta 1/20 miała priorytetową ważność, bo chyba nie powiesz, że 1/20 artykułów i programów jest tak samo ważna jak 1/20 problemów technicznych i off-topicu.

Jak umiejętne operowanie danymi i statystyką potrafi wypaczyć prawdziwy obraz sytuacji. ;] Dlatego trzeba przedstawić kontekst, a nie wyłącznie wyrywki. ;P

No i nadal nie dostałem odpowiedzi, dlaczego mimo wszystko tematyka tego forum została przekalkowana na Twoje. Porównując nas na przykładzie DW, mimowolnie określiłeś swoją stronę jako mały warez bez większych szans. A więc po co startować i kopiować czyjś pomysł, skoro z tego ma niewiele wyjść? ;]

Last post


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 14:42

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Quote:
Łyso ?
Proszę o dowód bo narazie to jakoś nie jest mi łyso.

Quote:
Jeżeli myślisz, że jesteś mistrzem ciętej riposty, to się mylisz, jesteś mistrzem plagiatowania, i bezsensownej obrony.


Za to ty jesteś mistrzem niewinnego osądzania.

Quote:
Porównując nas na przykładzie DW, mimowolnie określiłeś swoją stronę jako mały warez bez większych szans. A więc po co startować i kopiować czyjś pomysł, skoro z tego ma niewiele wyjść? ;]


Nie porównuję 2 for o odmiennej tematyce, dałem przykładowy przykład. A nie wiele z tego wyszło z powodów innych.

Quote:
3. Licencji nie ma, gdyż liczę na uczciwość userów. Poza tym płatne programy też mają licencje i co się dzieje? Chyba nie muszę mówić.


No tak też się dzieje.

maciekbronkz,
Jeśli możesz podać IP osoby włamującej się to proszę bardzo. Najlepiej jak admin wyciągnie logi i tyle. Bo takie pisanie nie ma sensu. Nie wiesz kto się włamał ? To najlepiej dowiedź się i pisz.

Do Adrian'a

Quote:
Ale jak znowu się odbuduje to się go zniszczy spamem i może jak ma słabe zabezpieczenia to się shakuje za pomocą kumpla


Pseudo hakerze. Jeśli znajdziesz tam chociażby 1 luke to mi ją podaj. Twoja wiedza w tej dziedzinie jest znikoma. Skrypt jest bardzo dobrze zabezpieczony a żeby cię ubiec z kolejną bezsensowaną odpowiedzą to powiem ci że jedynym powodem włamań na przema są słabe hasła i głupota adminów. Jeśli chcesz postawie forum i próbujcie je z kolegą łamać. "PW" Życzę powodzenia w łamaniu.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 14:45

Male - Sponsor  Posts/Topics1351/95  Reputation point 1711 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
patryk-88 wrote:
Proszę o dowód bo narazie to jakoś nie jest mi łyso.


Podałem, treść wszystkich PW, w których wyraźnie jest napisane, że to ty mu zmieniłeś hasło.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 14:53

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
patryk-88, byłeś współadminem z serwisem, więc mogłeś wyciągnąć jego hasło - takie moje domniemania. Ale takie jakieś podejrzane włamy skończą się, gdy przejdziemy a phpBB3, chyba że z winy głupoty userów chwalącymi się hasłami. ;]

patryk-88 wrote:
Skrypt jest bardzo dobrze zabezpieczony

Skrypt może i owszem na 99%, ale nie jego modyfikacje. ;]

patryk-88 wrote:
Nie porównuję 2 for o odmiennej tematyce, dałem przykładowy przykład.

Porównałeś sytuację. Mimo to cieszę się, że
patryk-88 wrote:
Forum dawno skasowałem


Jeśli chcesz dalej rozwijać się w tej tematyce, możesz zawsze wspomóc nas - jestem otwarty na propozycje.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 14:58

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Quote:
Podałem, treść wszystkich PW, w których wyraźnie jest napisane, że to ty mu zmieniłeś hasło.


Wyraźnie jest napisane ? no cuż, ty wiesz lepiej :) Nie będę się kłócić z juniorem.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 2009-08-22, 15:03 ]
Do mnie pisał na GG z takim samym odzewem, że "patryk-88 włamał mi się na konto", ale będąc na urlopie odesłałem go do innego admina.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 15:11

Male - Sponsor  Posts/Topics1351/95  Reputation point 1711 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
patryk-88 wrote:
Wyraźnie jest napisane ?


Quote:
Temat: profil
siema
to ja serwisnokii :)
wiem że mnie zbytnio nie lubisz ale w tej sprawie byś mógł mi pomóc??
patryk-88 wj***ł mi się na moje konto i pozmieniał mi hasło i nie moge wejsc na konto te stare serwisnokii.
i czy bys mogl zmienic haslo moje na jakies tam i mi wyslac abym mogl wejsc na swoje konto i adres e-mail adrianus931@onet.eu lub adrianus931@wp.pl


;>


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 15:24

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
maciekbronkz,
Uważasz mnie za kretyna ? Jaja sobie robisz ? Czytać nauczyłem się parę ładnych lat temu więc takie coś jakoś mnie nie bawi. Chodzi mi o to człowieku, ze serwis mógł zamiast "patryk-88" napisać każdy nick jaki sobie wymyśli. To nie jest uzasadnienie. Napisał tam, bo kogo miał napisać jak się pokłóciliśmy i usunąłem forum ? Zastanów sie człowieku, bo trudno do ciebie w jakikolwiek sposób dotrzeć. Dlatego chciałbym ip osoby która to zrobiła aby umożliwić potwierdzenie czy to ja zrobiłem czy to nie ja ? Zrozumiałeś coś ?


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 15:50

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
patryk-88, jeśli wiesz, że ci się nie włamie na forum to po co piszesz? Przecież to było napisane w formie żartu tak jak większość moich wypowiedzi z uśmieszkami. A to pewnie był SpamBox dlatego....

Pozdro

EDIT:pawelooss dobrze powiedziałeś. Nie trzeba wdrażać tego coraz bardziej. Proponuje zamknąć temat. Tylko jeszcze powiem, żebyś nie straszył tak nas tym, że porozmawiamy sobie na PW, bo według mnie to jest żałosne :/


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 16:05

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Quote:
Tylko jeszcze powiem, żebyś nie straszył tak nas tym, że porozmawiamy sobie na PW, bo według mnie to jest żałosne :/


Żałosne jest to, że ty odbierasz to jako groźbę. Jeśli chcę porozmawiać na pw to na pewno nie z groźbami. Źle interpretujesz.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 16:05

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
patryk-88 wrote:
maciekbronkz,
Chodzi mi o to człowieku, ze serwis mógł zamiast "patryk-88" napisać każdy nick jaki sobie wymyśli. To nie jest uzasadnienie.


Generalnie masz rację, ale różnica między tobą, a jakimkolwiek innym użytkownikiem jest taka, że ty i serwisnokii byliście administratorami na tamtym forum, więc chyba mieliście dostęp do swoich haseł. Być może stąd przypuszczenie, że to ty zrobiłeś.
To tak, żeby ruszyć dyskusję dalej;]


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 16:23

Male - Sponsor  Posts/Topics1351/95  Reputation point 1711 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
michero wrote:
patryk-88 wrote:
maciekbronkz,
Chodzi mi o to człowieku, ze serwis mógł zamiast "patryk-88" napisać każdy nick jaki sobie wymyśli. To nie jest uzasadnienie.


Generalnie masz rację, ale różnica między tobą, a jakimkolwiek innym użytkownikiem jest taka, że ty i serwisnokii byliście administratorami na tamtym forum, więc chyba mieliście dostęp do swoich haseł. Być może stąd przypuszczenie, że to ty zrobiłeś.
To tak, żeby ruszyć dyskusję dalej;]


No właśnie, serwisnokii gdzieś mi tłumaczył jako powód że ma to samo hasło wszędzie, i na waszym forum patryk sprawdził je, i włamał się na NH.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 16:25

Male - Friend  Posts/Topics1002/268  Reputation point 2559 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
dobra włamał mi się ktoś i koniec tematu.
Temat jest związany że zrobiliśmy forum a nie ze patryk-88 niby chciał mi się włamać na konto.
Ja tez nie wiem czemu jestem oskarżany że chciałem shackować konto adrianku :eek:
jest helperem tak jak on to na co bym mu miał hackować.
Tym bardziej niczym mi nie zawinił.
Sprawa wyjaśniona TAK dostaliśmy po warnie TAK ( JA NAWET 2) to temat proszę zamknąć.
A przykład z warezami jest dobry bo to od dw się zaczęło i dw też by mogło mieć do wszystkich warezów pretensje że ściągnęli pomysł.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 16:33

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
serwisnokii wrote:
dobra włamał mi się ktoś i koniec tematu.
Temat jest związany że zrobiliśmy forum a nie ze patryk-88 niby chciał mi się włamać na konto.

Słuchaj, to ty rzuciłeś oskarżenie, więc może wytłumaczysz czemu?

serwisnokii wrote:
Ja tez nie wiem czemu jestem oskarżany że chciałem shackować konto adrianku :eek:

Pisał w tym temacie czemu.

serwisnokii wrote:
Sprawa wyjaśniona TAK dostaliśmy po warnie TAK ( JA NAWET 2) to temat proszę zamknąć.

Jak się skończy temat to zapewne zostanie zamknięty. Myślę, że na razie parę rzeczy do wyjaśnienia jeszcze jest, między innymi twoje oskarżenia patryka-88


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 17:06

Male - Friend  Posts/Topics1002/268  Reputation point 2559 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
michero, a co kogo to obchodzi kto mi sie włamał :) to jest moja sprawa a ja tej sprawy w tym temacie nie zacząłem to skończmy ją. A temat jest o moim i patryka-88, dawnym forum.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 17:15

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Quote:
Generalnie masz rację, ale różnica między tobą, a jakimkolwiek innym użytkownikiem jest taka, że ty i serwisnokii byliście administratorami na tamtym forum, więc chyba mieliście dostęp do swoich haseł. Być może stąd przypuszczenie, że to ty zrobiłeś.
To tak, żeby ruszyć dyskusję dalej;]


Panie haker, dla twojej wiedzy dostęp do haseł na forum nie ma nikt. Są one zakodowane w bazie - md5 - słabe zabezpieczenia, ale są więc jawnie nie są pokazane bo pseudo hakerzy tacy jak ty czepiali by się.

A co do tych kolejnych pytań. Pytaj, chętnie ci odpowiem.

Top

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 6 of 8 [ 107 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 9 guests