Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 5 of 8 [ 107 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Uwaga] Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl!

Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 21 Aug 2009, o 22:19

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
serwisnokii wrote:
adrianku, ej ja nie wiem o co ci chodzi czemu akurat ja miałbym to zrobić?? :O
nie wiem o co wam chodzi i czemu jestem kolejny raz oskarżony o to czego nie zrobiłem ani czego nie chciałem zrobić ;(
ta?? a czyj to adres email adrianu931@onet.eu ?? wydaje mi się że Twój!!

Last post


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 21 Aug 2009, o 22:21

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
jestem przekonany że to adres serwisanokii, ponieważ on ma taki nick na allegro, miał taki zastępczy na forum itp

Tak mi się wydaję ale to nie są wystarczającę powody żeby go oskarżać

Pozdro


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 21 Aug 2009, o 22:26

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
adrianku, tzn. co? Wszedłeś któryś dzień na swój profil i widzisz, że Ci się e-mail zmienił?


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 21 Aug 2009, o 22:26

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Quote:
Tak mi się wydaję ale to nie są wystarczającę powody żeby go oskarżać
no daj spokój to kogo za to oskarżyć??!! mnie??


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 21 Aug 2009, o 22:28

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Tylko składam teorie, że jakbyś nawet poszedł z tym do sądu to są za małe dowody, żeby kogoś oskarżać. Nie zrozumiałeś przesłania postu?

Pozdro


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 21 Aug 2009, o 22:29

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
adrianku, nie odpowiedziałeś na pytanie.

I dlatego przenosimy się wkrótce na phpBB3, żeby nie było żadnego podkradania kont.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 21 Aug 2009, o 22:44

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
pawelooss wrote:
Wszedłeś któryś dzień na swój profil i widzisz, że Ci się e-mail zmienił?
nie rozumiem bo mam tak ustawione w firefoxie że jak odpalam nh to odrazu jestem zalogowany, i dziś wchodzę i muszę się zalogować i wyskakuje mi jakiś komunikat że moje konto zostało zawieszone, później że podaję złe hasło, i pewna dobra osóbka z obsługi mi pomogła i napisał że mam inny adres email niż ten który podałem i mi zmienił i email i hasło


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 08:46

Male - Friend  Posts/Topics1002/268  Reputation point 2559 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
adrianku wrote:
serwisnokii wrote:
adrianku, ej ja nie wiem o co ci chodzi czemu akurat ja miałbym to zrobić?? :O
nie wiem o co wam chodzi i czemu jestem kolejny raz oskarżony o to czego nie zrobiłem ani czego nie chciałem zrobić ;(
ta?? a czyj to adres email adrianu931@onet.eu ?? wydaje mi się że Twój!!


I jesteś w błędzie bo mój adres to adrianus931@onet.eu :) hackować nie hakowałem bo nie mam po co.
Ale również ktoś mógł mnie wkopać po tej całej aferze.
Szkoda że nie macie ip tego osobnika co chciał się włamać bo to na pewno nie ja


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 11:12

Male - Sponsor  Posts/Topics1351/95  Reputation point 1711 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
serwisnokii wrote:
Rozgryzam powoli MCU jak coś znajdę to napiszę.


Chyba winhexem Image


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 11:13

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Co robimy?? bo winny nie pojawił się

[ Dodano: 2009-08-22, 11:14 ]
jak na razie karę otrzymał mniej winny jedynie


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 11:28

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
to może ja się wypowiem. po 1 to te forum zostało usunięte przezemnie już bardzo dawno po tym jak "zdenerwowałem się" na serwisa (2-3 tygodnie) miał obyć o windowsie-tematyka komputerowa ale wyszło inaczej. serwis to lubi, ja trochę mniej wiec zaczerpnęliśmy szablon strony od nh - tymczasowo. Nikt chyba nie jest aż takim debilem aby robić kopie 2 strony - z taką samą tematyką ? google daje za to bana. bardziej wtajemniczeni w tajniki pozycjonowania i twórcy przeróżnych for wiedzą o tym dobrze. tak w ogóle to nie wiem czemu w ogóle pojawiło się w googlach - włożyłem sporo wysiłku żeby zostało trochę tak jakby zamknięte od świata i trochę rozwinięte a potem poczekało na 1-szych userów. forum miało parę dni jak je usunąłem bo serwis się nie przykładał do rozwoju i było skazane na siebie. tak w ogóle to usunięte już bardzo dawno co pisałem - nie wiem jak tam weszliście . . . ?

i nie rozumiem tych dzieciaków na tym forum i ich zachowania ? denerwuje mnie taka postawa, jeśli chcesz porozmawiać twarzą w twarz to przyjedź do mnie i pogadamy a nie rzucasz słowa na wiatr i robisz z siebie wielkiego bohatera, bo nim nie jesteś. cwany gość z ciebie, ale tylko w internecie, jak adam, adrian czy tam inny typ. nie umiecie rozmawiać na poziomie to nie rozmawiajcie w ogóle. admin tego forum powinien napisać np mi na gg i pogadać o tym. Forum zostało skasowane niż wy tam zajrzeliście i nawet nie wiedzieliśmy o tym że zdążyły się jakieś frazy wy pozycjonować. dla mnie sytuacja dosyć śmieszna.

Tak poza tym to mam 16 lat i forum zostało postawione na płatnym serwerze i forum nie padło samo tylko ja je usunąłem (kłótnia z serwisem, zdradzę wam że chodziło o panel do nokii 6300.)

A jeśli chodzi o ban to pozostawiam administracji decyzję, najlepiej jak byśmy pogadali na gg czy pw bo tutaj to zbiegowisko ludzi którzy są mądrzejsi i lepiej wiedzą od samego administratora co jest dobre a co nie.. Serwisa nie ma co karać.

Quote:
Tak ku*** serwisnokii pare dni temu pisze o odzyskanie danych do konta na nh bo patryk-88 mu zmienil haslo i mail a teraz z nim ku*** je***a mać współpracuje, nosz ku*** to już totalne ku*** przegięcie, ja pi***ole jak do ku*** nędzy można być tak po***rdolonym to już ku*** mnie ku***ca bierze ja pi***ole..


Ty jesteś j.adminem ? Nie zmieniłem serwisowi hasło ani mejla więc nie może zamkniesz dziub bo nic nie wiesz a twoich postów jest więcej w tym temacie niż userów na forum.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 11:34

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Ubuntu Firefox
.
patryk-88 wrote:
i nie rozumiem tych dzieciaków na tym forum i ich zachowania ? denerwuje mnie taka postawa, jeśli chcesz porozmawiać twarzą w twarz to przyjedź do mnie i pogadamy a nie rzucasz słowa na wiatr i robisz z siebie wielkiego bohatera, bo nim nie jesteś. cwany gość z ciebie, ale tylko w internecie, jak adam, adrian czy tam inny typ. nie umiecie rozmawiać na poziomie to nie rozmawiajcie w ogóle.

chyba zapomniałeś dopisać że tylko TY tutaj nie jesteś na poziomie... Ciekawe po czym sądzisz, ciekawe czy byłbyś nadal taki cwany jakbyśmy stanęli oko w oko? hmm? Pewnie nie ciekawie.

Po drugie... Czy nie uważasz że skopiowanie całego forum to debilizm? Admini i całe forum cięzko pracowali by osiągnąc zamierzony efekt a ty to wszystko skopiowałeś...

Moim zdaniem zasługujesz na bana, bo to jest karygodne zachowanie..

Zauważ że przez takie osoby jak Ty psuje się sytuacja na forum...


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 11:48

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
OK, z racji tego, że już się wypowiedziałeś, lecz również nie poinformowałeś mnie o swoich zamiarach wcześniej i skopiowałeś te artykuły, muszę przyznać jakąś karę - szanuję Cię, dlatego uważam, że stosowny jest warn x1.

Wytłumaczenia, że
patryk-88 wrote:
zaczerpnęliśmy szablon strony od nh - tymczasowo.

mnie nie przekonują. Skoro miało to być tymczasowo, a same forum o Windowsie, to po kiego grzyba w ogóle zaczynaliście kopiowanie tych rzeczy stąd?

patryk-88 wrote:
A jeśli chodzi o ban to pozostawiam administracji decyzję, najlepiej jak byśmy pogadali na gg czy pw

Jestem otwarty na dyskusję i wyjaśnienia, jak zawsze.

patryk-88 wrote:
bo tutaj to zbiegowisko ludzi którzy są mądrzejsi i lepiej wiedzą od samego administratora co jest dobre a co nie..

Dlatego nie wszyscy są administratorami. ;] Ja staram się być obiektywny, dlatego takie przepychanki, jakie były w tym temacie, mnie nie interesują. Ja sprawy załatwiam na poziomie admin - user. Nie toleruję żadnego wzajemnego przepychania się user - user. A na przekleństwa zwróciłem już uwagę w innym temacie.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 12:16

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Adam, a ty nie zauważasz że znowu się wtrącasz, w ogóle nie potrzebnie ? Rozmawiam z administracją wiec może pójdziesz się pobawić na podwórku ?

Quote:
chyba zapomniałeś dopisać że tylko TY tutaj nie jesteś na poziomie... Ciekawe po czym sądzisz, ciekawe czy byłbyś nadal taki cwany jakbyśmy stanęli oko w oko? hmm? Pewnie nie ciekawie.

myślę że jestem taki cwany aby stanąć w oko w oko. pisz na gg - możemy się umówić na pogawędkę oko w oko.

Quote:
lecz również nie poinformowałeś mnie o swoich zamiarach wcześniej i skopiowałeś te artykuły


Wiele artykułów było z innych źródeł które tez kopiują takie treść też z innych źródeł i tworzy się taka sieć.

Quote:
. . . mnie nie przekonują. Skoro miało to być tymczasowo, a same forum o Windowsie, to po kiego grzyba w ogóle zaczynaliście kopiowanie tych rzeczy stąd?


Być może dlatego, że nie zostały objęte jakąkolwiek licencją lub ja jej nie zauważyłem zbytnio dosadnie.

ps. proszę o osoby postronny o nie wtrącanie się bo takie zachowanie jest porównywalne z walką w piaskownicy dzieci lat 5/10 o łopatke a w tej sytuacji o szybkie napisanie posta z bluzgami lub innymi.

Dla mnie wojna tutaj jest porównywalna do takiej sytuacji którą opisze krótko:
dużo jest warezów w sieci ?bardo dużo, chyba nie trzeba tego nawet pisać. a więc jeśli taki darkwarez zauważy że pojawia się kolejna jego nie udolna kopia to co robi ? aferuje się? chyba nie,bo wiadomo ze on jest 1 i nawet jeśli będzie miał te 500/1000 userów to i tak nigdy nie osiągnie tego co on i nie padnie. ale chyba najdziwniejsze jest to że nie kłóci się z forami które już nie istnieją ale były podobne ? jeszcze nie ujrzały światła dziennego a oni już zakładają temat o nim i piszą jak go zniszczyć.

Tutaj jest identycznie. Forum dawno skasowałem, przed tym tematem ale wy lubicie takie kłótnie i zamiast rozwiązać sprawę na jakimś tam poziomie to wy wolicie ogólną kłótnie i chaos.

Quote:
szanuję Cię, dlatego uważam, że stosowny jest warn x1.

stosowny jest, chociaż uważam że "połowa" to duże odniesienie do tego co zrobiliśmy.
Porównajmy statystyki - 2506 - nh vs 540 - 2506/540 - czyli jakieś 1/5 forum - odliczając posty co wychodzi że tak naprawdę było tam może 1/20 forum.


Post [Uwaga] Re: Konkurencja? Chyba raczej kopia NokiaHacking.pl! 22 Aug 2009, o 12:39

Male - Sponsor  Posts/Topics1351/95  Reputation point 1711 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
patryk-88 wrote:
Quote:
Tak ku*** serwisnokii pare dni temu pisze o odzyskanie danych do konta na nh bo patryk-88 mu zmienil haslo i mail a teraz z nim ku*** je***a mać współpracuje, nosz ku*** to już totalne ku*** przegięcie, ja pi***ole jak do ku*** nędzy można być tak po***rdolonym to już ku*** mnie ku***ca bierze ja pi***ole..


Ty jesteś j.adminem ? Nie zmieniłem serwisowi hasło ani mejla więc nie może zamkniesz dziub.


Takiś kozak ?

Treść PW.

SS

Quote:
Temat: profil
siema
to ja serwisnokii :)
wiem że mnie zbytnio nie lubisz ale w tej sprawie byś mógł mi pomóc??
patryk-88 wj***ł mi się na moje konto i pozmieniał mi hasło i nie moge wejsc na konto te stare serwisnokii.
i czy bys mogl zmienic haslo moje na jakies tam i mi wyslac abym mogl wejsc na swoje konto i adres e-mail adrianus931@onet.eu lub adrianus931@wp.pl


Ja

Quote:
Temat: Re: profil
nie moge, twoj mail rozni sie od tego ktory masz podany w koncie serwisnokii. poza tym twoje ip sie rozni.
powinienem cie zbanowac ale tego nie zrobie.



SS


Quote:
czemu zbanować??
ku*** czyli nici z mojego konta??


Ja

Quote:
nie mam wystarczajacych dowodow. ip i mail sie nie zgadza, to mi starcza.
kiedy patryk ci sie wlamal na konto ?


SS

Quote:
wczoraj.
napisalem do pawellosa i mi kazal zglosic sprawe tobie.
dostalem 2 ostrzezenia od ciebie za spam na starym koncie
jestem moderatorem hrupy patcher.
jestem tworca wielu patchow.
no co tam jeszcze pochodze z kzywosadzy mam 16 lat na imie mam adrian waszak 16 lat urodzony 17,05,1993


Ja

Quote:
zaraaz zadzwonie do paweloossa i sie dowiem.


SS

Quote:
ok thx




Łyso ?

[ Dodano: 2009-08-22, 12:45 ]
patryk-88 wrote:
bo nic nie wiesz a twoich postów jest więcej w tym temacie niż userów na forum.


Jeżeli myślisz, że jesteś mistrzem ciętej riposty, to się mylisz, jesteś mistrzem plagiatowania, i bezsensownej obrony.

Top

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 5 of 8 [ 107 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 18 guests