Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 4 of 4 [ 51 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Print view
Write comments Post new topic


Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf?

Post Re: Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf? 22 Apr 2011, o 16:39

Male - 20%  Posts/Topics38/7  Reputation point 3 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
pawelooss wrote:
A czy zgodnie z definicją, gdy ktoś wali młotkiem po kaloryferze, to też muzyka? ;> xD

Np. ja preferuję rock, którym można wyrazić bardzo wiele emocji - i te wesołe, i nie - są różne utwory.
Tamte gatunki kojarzą mi się jednak stereotypowo stricte tylko z monotonicznością aż do znudzenia. :P


Sory ze odkopuje, ale skoro porownujesz techno do uderzania mlotkiem w kaloryfer, jak mozna sluchac rocka, gdzie jeden gosc targa metalowa linke, zwana struna?

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 22 kwietnia 2011, o 17:33 ]
Te "linki" to mogą mieć najróżniejsze brzmienie, natomiast łupanie w kaloryfer jest zawsze takie samo. :D
Tak se jadę na stereotypach. :P Przyznaję się, że ja nie rozumiem technów, jak i całej "sztuki nowoczesnej". ;]

Last post
Reply with quote 


Post Re: Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf? 22 Apr 2011, o 17:52

Male - 20%  Posts/Topics38/7  Reputation point 3 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
A widzisz pawelooss, jednak nie koniecznie takie samo. Postukaj mlotkiem, ale co gdy mlotek zmienisz na cokolwiek innego?
Reply with quote 


Post Re: Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf? 22 Apr 2011, o 20:25

Male - Troll  Posts/Topics120/16  Reputation point 92 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
Wyjdzie '' muzgorzerny syph '' :clap:
Reply with quote 


Post Re: Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf? 22 Apr 2011, o 20:58

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Opera
Ja owszem czasem lubię sobie posłuchać walenia młotem, ale jeździć to nie umiem przy takiej muzyce :D Wolę Jimmy'ego Hendrixa ;]
Reply with quote 


Post Re: Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf? 23 Apr 2011, o 05:48

Male - Troll  Posts/Topics120/16  Reputation point 92 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
Klasyki też należy posłuchać .Hendrixa lubię , ale z takiej muzyki to wolę The Doors , albo Dżem.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 23 kwietnia 2011, o 11:38 ]
Temat nie dotyczy tego gatunku muzyki. Uszanujmy to.

paffeu nie bulwersuj się :puppyeyes:
Last edited by zagiel1111 on 10 May 2011, o 05:22, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf? 9 May 2011, o 21:08

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Ja podchodzę sceptycznie do tych typów muzyki, nie rozróżniam ich, kojarzą mi się one z przećpaną fetą młodzieżą, szarymi masami bez własnego ja, imprezami, robolami, którzy słuchają takiej muzyki w słabej jakości w radio, gdy czas im płynie wolno w pracy. Słucham tego, gdy chcę wyluzować, uprawiać samotnie sport, bądź zakłócić słyszalność niezrównoważonych domowników.. Miło jest posłuchać, zapalenie DJów świadczy o tym, że by tworzyć taką muzykę nie wystarczy walić o młotem o kaloryfer, jakaś twórczość jest do tego potrzebna. Bardziej nie przepadam za jej słuchaczami, ale nie przypinam słuchaczom od razu metki. Przekazu jednak tutaj nie ma, co pozwala twórcom poszerzyć grono słuchaczy na prawie każdego, komu takie coś pasuje. Poprę stanowisko dotyczące metalu, ta muzyka ma podobne cechy.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4 [ 51 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests