Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 18 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Propozycja] Wstawianie uploadów do jednego tematu, zamiast każdy do osobnego.

Post [Propozycja] Wstawianie uploadów do jednego tematu, zamiast każdy do osobnego. 30 Mar 2010, o 12:46

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Mam takie pytanie. Raczej dwa. Czy nie lepiej zrobić tak, że jeśli ktoś wrzuca powiedzmy 10-15 motywów to umieszcza to w jednym temacie? Tak samo z podobnymi aplikacjami? Nawet łatwiej się to przegląda. Drugie pytanie. Czy właściciel forum nie będzie miał kłopotów i czy w ogóle jest to fair jeśli user wrzuca motywy z innego źródła, chamsko daje screeny ich autorstwa i jedyne co robi to wrzuca je na inny serwer? Ja, jeśli już to bym napisał, że znalazłem fajne źródło motywów a nie nabijał sobie rep i ilość tematów wrzucając je pojedyńczo. Kto zajrzy teraz do działu motywy symbian to zobaczy o co mi chodzi.

Last post
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: [Pytanie] Upload. 30 Mar 2010, o 13:33

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Quote:
Czy właściciel forum nie będzie miał kłopotów

Niewykluczone.
Quote:
i czy w ogóle jest to fair jeśli user wrzuca motywy z innego źródła, chamsko daje screeny ich autorstwa i jedyne co robi to wrzuca je na inny serwer?

Każdy tak robi, więc ja tu nie widzę problemu.
Quote:
Ja, jeśli już to bym napisał, że znalazłem fajne źródło motywów a nie nabijał sobie rep i ilość tematów wrzucając je pojedyńczo

Według mnie tak jak jest to estetycznie jest. A punktów reputacji to i tak nikt prawie nie daje więc...
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: [Pytanie] Upload. 30 Mar 2010, o 13:43

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
motywy-s60v5-vf162.htm

Wszystkie z pewnej strony której adres jest w linkach do screenów. Ja bym proponował, że jeśli ma ktoś fajne motywy, nie ważne skąd, ale ma ich dużo to niech zrobi sam screeny i wrzuci jako paczkę do jednego tematu. Oczywiście każdy do pobrania osobno. I proponowałbym te tematy które podałem wyżej scalić, dać link do źródła a dla autora ostrzeżenie. Bo nikt by nie chciał, żeby jego patche i screeny leżały na innym forum bez podania źródła, tak samo jest z motywami.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: [Pytanie] Upload. 30 Mar 2010, o 13:51

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
A co jeśli ktoś z tej stronki (zedge) też skopiował skądś te motywy ?
Ostrzeżenie trzeba sobie darować, pisemne upomnienie wystarczy, nie ma co zrażać kolesia.
A kto jest sprytny, to na pewno zna tą stronę... Mi to tam obojętne w przypadku motywów, ale jeżeli ktoś by skopiował mojego patcha, to bym na innym forum zrobił niezłą rozpierduchę :>


PS. Niech się maciek lepiej nie zajmuję ew. scalaniem tematów xd
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: [Pytanie] Upload. 30 Mar 2010, o 16:13

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
23 tematy zamiast jednego- Brawo.
23 motywy żywcem zerżnięte z innego portalu- Brawo.
Moderacja nic nie robi- Brawo.

Jeśli sami uważacie, że to nic złego to widocznie nie dbacie o reputacje a za kilka dni/tygodni zobaczymy kilkaset tematów z grami i innym stuff'em na telefony zerżnięte z innych portali.

Zapomniałbym. kurupt - Jeśli jakaś strona kopiuje bez podania źródła czyjąś pracę to my to róbmy także. Tak? Ktoś te screeny zrobił, ktoś w to trochę pracy włożył. Uploadujesz gry,motywy,tapety to zrób coś od siebie a nie tylko kopiuj z innych stron.

[ Komentarz dodany przez: Adam: 30 marca 2010, o 16:25 ]
moderacja NIC nie robi bo to byłoby trochę niepoważne.
Last edited by Kiciock on 30 Mar 2010, o 16:16, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: [Pytanie] Upload. 30 Mar 2010, o 16:22

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Quote:
Tak? Ktoś te screeny zrobił, ktoś w to trochę pracy włożył. Uploadujesz gry,motywy,tapety to zrób coś od siebie a nie tylko kopiuj z innych stron.

Life is brutal. Po części to masz rację, niestety nie wszyscy są tacy pracowici jak Ty, ja i inne osobniki z tego forum.

Może te tematy z innego forum i na tym robiła ta sama osoba ? Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie estetycznie jest 1 motyw - 1 temat.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: [Pytanie] Upload. 30 Mar 2010, o 16:24

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Krótko:

Każdy temat - jeden upload. Po co ma wrzucać 23 motywy do jednego posta? Wszystko by tylko było nieczytelne.

Uploaduj i nie narzekaj,a sam będziesz miał więcej postów.

A co do ZEDGE :) Strona jest b. popularna a nie każdemu chce się przeglądać 300 stron z motywami by wybrać ten najbardziej zajebi*ty.

A co do użytkownika MarcinXM nie czepiać się. Dobrze że są nowi userzy którzy chcą coś robić a nie tylko być pijawką :)

EOT
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: [Pytanie] Upload. 30 Mar 2010, o 16:29

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Każdy temat- jeden upload. Teraz jest okej a zobaczymy co bedzie gdy takich tematów będzie 300-400. Wątpie, że ktokolwiek przeglądnie jednorazowo więcej niż 20. I tu Zedge ma duży + bo łatwiej przegląda się motywy. Adam nie odbierz tego źle, ale nie mam e-penisa więc ilość postów i reputacji nie jest dla mnie ważna ;)
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: [Pytanie] Upload. 30 Mar 2010, o 16:40

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
A mnie zastanawia scalenie wszystkich tematów z pojedynczymi motywami w jeden, z tym że każdy motyw - osobny post (nie będzie problemu z punktami reputacji czy przejrzystością). W tedy wchodząc do takiego tematu mamy wszystkie motywy, jeden pod drugim, widzimy screen każdego motywu. I nie musimy "bawić się" w otwieranie każdego tematu po to żeby zobaczyć jak wygląda motyw - tak jak to ma miejsce teraz.

Przykład z innego forum:
Code:
Please Login or Register, to see this Content

Code:
Please Login or Register, to see this Content


Z resztą, jakby nie patrzeć, podobnie jest z grami/aplikacjami. Obecnie rzadko zaglądamy jeśli nazwa tematu nic nam nie mówi...
Last edited by kosmita1993 on 30 Mar 2010, o 16:41, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: [Pytanie] Upload. 30 Mar 2010, o 16:41

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Nie, no ja rozumiem twoją wypowiedź, ale zauważ że tematy lepiej się przegląda w taki sposób :) Nie trzeba wajchować rolką ileś razy by zjechać na sam dół topicu :)

Hmm zaczekajmy na wypowiedź Root Adminów i/lub Adminów.

Jak dla mnie, to wszystko jest ok i nie ma sensu by to wszystko zmieniać.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: [Pytanie] Upload. 30 Mar 2010, o 16:46

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
adam wrote:
Nie trzeba wajchować rolką ileś razy by zjechać na sam dół topicu


Ale lepiej pokręcić rolką niż: klikać na temat -> obejrzeć (ew pobrać) -> kliknąć na przycisk wstecz -> kliknąć na następnym temacie, itd. To wszystko zastępujemy bocznym suwakiem/rolką na myszce. A zjechać na sam dół tematu można klawiszem "end".
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: [Pytanie] Upload. 30 Mar 2010, o 17:28

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Chrome
Przykład z innego forum:

Tylko że to są tematy w których użytkownik wrzuca tematy swojego autorstwa. U nas to nie ma racji bytu.

a tematy typy "wspaniałe motywy" to tylko zaśmiecanie forum, a i samo przeglądanie nie daj boże jak by było z 40 stron to jest jedna wielka katorga.

W tym momencie jest piękny spis motywów i po nazwie można się domyślić co jest w środku, po co to zmieniać? Bo ktoś nabija posty? Szanse są równe dla wszystkich... każdy niech sobie pospamuje, dodając motywy w takich estetycznych tematach ze screenami jak robi to MarciNXM, a będę szczęśliwy. Nabijanie reputek? ciekawe kto je tutaj daje... ;)

Chris91 wrote:
Jeśli sami uważacie, że to nic złego to widocznie nie dbacie o reputacje a za kilka dni/tygodni zobaczymy kilkaset tematów z grami i innym stuff'em na telefony zerżnięte z innych portali.


Każdy kopiuje z pewnych swoich źródeł (czyt. portali), to normalne. Przecież nie będziemy dawać ostrzeżeń bo koleś który chce zrobić coś dobrego dla forum nie dodał autora motywu.

ot taki temacik: milionerzy-2010-pl-vt8024.htm Milionerzy 2010, to ja wydałem swoją kasę na tą grę, ale czy ktoś o tym wspomina na jakiejś stronie? raczej nie... trudno się mówi.

Chris91 wrote:
Uploadujesz gry,motywy,tapety to zrób coś od siebie a nie tylko kopiuj z innych stron.

Wystarczy że link nie będzie skradziony z innej strony - to jest najważniejsze.
A jeżeli ktoś dodaje grę, temat, aplikację do internetu to musi się liczyć że nie będzie wspominana jego osoba na innych stronach.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Wstawianie uploadów do jednego tematu, zamiast każdy do osobnego. 30 Mar 2010, o 17:46

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Chris91 wrote:
Czy nie lepiej zrobić tak, że jeśli ktoś wrzuca powiedzmy 10-15 motywów to umieszcza to w jednym temacie?

Każdy ma wolną rękę. Są działy na pojedyncze tematy, są działy na paczki. ;)

Chris91 wrote:
Czy właściciel forum nie będzie miał kłopotów i czy w ogóle jest to fair jeśli user wrzuca motywy z innego źródła, chamsko daje screeny ich autorstwa i jedyne co robi to wrzuca je na inny serwer?

Administracja? A to niby z jakiej racji? Każdy odpowiada prawnie za swoje posty i gwarantuje, że wszelkie uploady pochodzą z legalnego źródła. :]

Ale lepiej pokręcić rolką niż: klikać na temat -> obejrzeć (ew pobrać) -> kliknąć na przycisk wstecz -> kliknąć na następnym temacie

Chyba żartujesz, że tak robisz. ;) Tak to było za czasów IE6. :D
Klika się kółkiem na poszczególne tematy i każdy otwiera się ładnie w nowej karcie. ;]
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Wstawianie uploadów do jednego tematu, zamiast każdy do osobnego. 30 Mar 2010, o 22:53

Male - 80%  Posts/Topics375/212  Reputation point 103 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Moim zdaniem powinny być osobno ze sceenami itp. Osobiście wchodzę nie wchodzę w tematy z paczkami itp.

Dlaczego?

Zapewne będzie brak screenów a po nazwie od razu wiem o co biega...

jonny wrote:
każdy niech sobie pospamuje, dodając motywy w takich estetycznych tematach ze screenami jak robi to MarciNXM, a będę szczęśliwy. Nabijanie reputek? ciekawe kto je tutaj daje... ;)


Dziękuję :)

Pozdrawiam
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Wstawianie uploadów do jednego tematu, zamiast każdy do osobnego. 31 Mar 2010, o 13:51

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Chcę znaleźć motyw, znam nazwę i wszystko ok, ale jakby wszystkie motywy były w jednym temacie to jakbym mógł odkopać się po wszystkich postach, żeby go wyszukać ? Nie ma wyszukiwarki w tematach i na pewno nie będzie tak jak proponujecie.

Pozdro

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 18 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Żeby każdy user mógł dawać załącznik

Author: Aero12 (24 Dec 2010, o 00:28)

Views: 1106  •  Replies: 2

Last post: Aero12 (24 Dec 2010, o 00:44) View the latest post



Opis Tematu

Author: adrian219 (31 Jan 2010, o 13:43)

Views: 1030  •  Replies: 10

Last post: pawelooss (1 Mar 2010, o 02:55) View the latest post



Zmiana nazwy jednego działu

[ Go to pageGo to page: 1, 2, 3, 4 ]

Author: Skillet (21 Aug 2011, o 14:56)

Views: 7493  •  Replies: 46

Last post: bossmarcin (24 Aug 2011, o 14:53) View the latest post



Przeniesienie tematu "Jesli jesteś nowy, przywitaj się tutaj!"

Author: kurupt (13 Mar 2010, o 14:34)

Views: 1475  •  Replies: 5

Last post: pawelooss (18 Mar 2010, o 18:41) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 8 guests