Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat




Któremu z poniższych komitetów wyborczych do Sejmu RP udzielił(a)byś poparcia?
Poll ended at 7 Oct 2011, o 23:00
Lista #01: KW Prawo i Sprawiedliwość 12%  12%  [ 5 ]
HitFan, kacper5, Mati91, Rafa, zibi305
Lista #02: KW Polska Jest Najważniejsza 0%  0%  [ 0 ]
Lista #03: KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 2%  2%  [ 1 ]
Salmonella
Lista #04: KW Ruch Palikota 40%  40%  [ 17 ]
adamke, Aliant, BlackJaku, bykolo, cyzio3, Error, hubert123454, Inku, Jungo, mati6916, MICHALEK, mumin92w, pitek666, Romland, wook, WuuHacz, ZiomalMarcin
Lista #05: KW Polskie Stronnictwo Ludowe 0%  0%  [ 0 ]
Lista #06: KW Polska Partia Pracy - Sierpień 80 0%  0%  [ 0 ]
Lista #07: KW Platforma Obywatelska RP 9%  9%  [ 4 ]
jacacity, kubix5, LubiaK, Ryan
Lista #08: KW Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera (Start jedynie w 9 okręgach! ----> Przed wybraniem tej opcji sprawdź, czy są także i w Twoim!) 0%  0%  [ 0 ]
Lista #09: KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke (Start jedynie w 21 okręgach! ----> Przed wybraniem tej opcji sprawdź, czy są także i w Twoim!) 12%  12%  [ 5 ]
EriX05, Filip, mat36, Obeebok, pawelooss
Lista #10: KW Prawica [PRz Marka Jurka oraz UPR dr Józwiaka] (Start jedynie w 20 okręgach! ----> Przed wybraniem tej opcji sprawdź, czy są także i w Twoim!) 0%  0%  [ 0 ]
Lista #??: KWW Mniejszość Niemiecka 0%  0%  [ 0 ]
Lista #??: Inny Komitet Wyborczy (?) 2%  2%  [ 1 ]
RafiX99
# Oddam głos nieważny 0%  0%  [ 0 ]
# NIE pójdę na wybory! 23%  23%  [ 10 ]
1szymon4, bugmenot, davvid, dioxis, IuDeX, leo20, Pan Waldek, patryk.98, rafal1234.1997, Storm
Total votes : 43


Previous topic | Next topic
Page 6 of 16 [ 230 posts ]
Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Next
Print view
Write comments Post new topic


Wybory Parlamentarne 2011 - kampania, dyskusje i wyniki.

Post Re: Wybory Parlamentarne 2011 - kampania, dyskusje i wyniki. 3 Oct 2011, o 13:40

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Platforma wie, że się zrównała i zaczyna panicznie robić w gacie. Właśnie wypuściła poniższy spot, całkowicie poniżej pasa...



[ Dodano: 3 paź 2011, o 13:40 ]
Quote:
Kampania Platformy sięgnęła dna >> http://kampanianazywo.pl/opinie/kampani ... gnela-dna/
Kampania Platformy Obywatelskiej jest beznadziejna. Najnowszy spot jest taki, że ręce mi opadają. I to nie tylko na klawiaturę, żeby coś napisać, ale jeszcze niżej. W geście całkowitej rezygnacji. Platforma w geście rozpaczy sięga po niezrównoważonego psychicznie mężczyznę. Każdy kto był przed Pałacem Prezydenckim wie, że człowiek wypowiadający w spocie PO najmocniejsze słowa jest niestety chory. I to nie z nienawiści do Tuska, tylko po prostu. Wykorzystywanie go jest niestety tandetne i żałosne. Dokładnie takie też było, gdy bez przerwy pokazywano go w dziennikach telewizyjnych. A robiono to często dlatego, że wpychał się ten mężczyzna przed każdą kamerę, gadał co mu ślina na język przynosiła i ogólnie stanowił niezłą (tak zwaną) przebitkę.

Ciekawe czego się tak boją, że chwytają się aż tak desperackich ruchów. Denerwują się, jakby mieli coś do ukrycia. :P

Ciekawe też jak się ma ten spot w kontekście nocnych wydarzeń zielonogórskich oraz czy którykolwiek z polityków nie pokusi się wykorzystywać politycznie śmierci kolejnego człowieka i pociągnąć wątku z tymi zamieszkami. >> Zielona Góra

Last post
Reply with quote 


Post Re: Wybory Parlamentarne 2011 - kampania, dyskusje i wyniki. 3 Oct 2011, o 22:02

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
Kaczka jest teraz u Lisa i oczywiście na każde pytanie odpowiada wymijająco, ale to norma u polityków :wall:
Reply with quote 


Post Re: Wybory Parlamentarne 2011 - kampania, dyskusje i wyniki. 3 Oct 2011, o 22:04

Male - Friend  Posts/Topics672/35  Reputation point 546 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
nie uważam że to było poniżej ciosu,pokazała tylko elektorat PIS
Reply with quote 


Post Re: Wybory Parlamentarne 2011 - kampania, dyskusje i wyniki. 3 Oct 2011, o 22:25

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Ryan wrote:
nie uważam że to było poniżej ciosu,pokazała tylko elektorat PIS

Pozwolę się nie zgodzić. Pokazuje skrajny ułamek elektoratu, który istnieje równie dobrze u OBU partii. Dowód?



Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

^^^ „Błękitny Marsz” Platformy Obywatelskiej na Krakowskim Przedmieściu w dniu 7 października 2006 roku.
>> http://koteusz.nowyekran.pl/post/10801, ... a-blekitno


Reply with quote 


Post Re: Wybory Parlamentarne 2011 - kampania, dyskusje i wyniki. 3 Oct 2011, o 22:27

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
Program się kończy. Zwykła lama zadawała dosyć niewygodne pytania względem dr prawa. Wniosek jest następujący. Dyskusja była na poziomie zero. Prowadzący się gubił i dr odpowiadał podobnie, czyli NIE NA TEMAT. Praca nie na temat= podstawowy błąd na maturze, więc do ku*** nędzy niech mi to ktoś w końcu wyjaśni dlaczego mam iść na wybory.
Reply with quote 


Post Re: Wybory Parlamentarne 2011 - kampania, dyskusje i wyniki. 3 Oct 2011, o 22:46

Male - Friend  Posts/Topics672/35  Reputation point 546 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
Wodnik jak napisałeś że Kaczka była u Lisa to poszedłem oglądać i powiem jedno,wiem że jest to debil
pawelooss, większość ze spotu PO to 2010 akcja pod krzyżem,i tak się składa że większość wakacji byłem w Warszawie w 2010r i takie akcje działy się tam codziennie a nie jak.Żeby twój argument miał rację bytu musiał byś mi przedstawić o wiele więcej filmików takiego typu,od 2010r na Przedmieściu Krakowskim przetoczyły się tysiące a nawet setki tysięcy "obłąkanych dziadków i babć" którzy wierzyli że 10kwietnia to był zamach co jest debilizmem bo na lotnictwie się kszty nie znają,nie mówię że ja jestem ekspertem ale liznąłem trochę tego tematu kształcąc się w tym kierunku,i argumenty tych ludzi ze spotu PO to tak jakbyś powiedział że 2+2=3

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 3 października 2011, o 23:05 ]
Faktycznie, ale krzyż okupowała w miarę stała grupa "obrońców". Przynajmniej ci pokazywani w mediach.
Reply with quote 


Post Re: Wybory Parlamentarne 2011 - kampania, dyskusje i wyniki. 3 Oct 2011, o 23:04

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
AGENTomasz:

Reply with quote 


Post Re: Wybory Parlamentarne 2011 - kampania, dyskusje i wyniki. 3 Oct 2011, o 23:28

Male - Friend  Posts/Topics672/35  Reputation point 546 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
ale powiem wam tak,wychodzę z mej ulicy do głównej od razu 20 plakat Ewy Wolak idę do sklepu tam znowu jakieś ulotki rozdają....


10 dnia każdego miesiąca Jarek z tą babką w białym przychodził pod krzyż zawsze



moje sugestie do nich jeszcze na koniec,jak Lech mieszkał w Pałacu Prezydenckim i oni uważają że tam krzyż powinien stać to niech Sobie go postawią w Smoleńsku na Wawelu i w jego domu,tam gdzie mieszkała nie szopkę

ale żeby nie robić OT
PO ma rację ze swoim spotem elektorat PIS'u taki jest stare moherowe babcie i dziadki oraz polonusy z Kanady i USA którzy mają swoją jedyną tv czyli TRWAM Rydzyka co drugi dzień u Siebie
Kto głosuje na PIS "jest ciemny dla mnie",nie obrażam tutaj nikogo,nawet nie chce
Kto gada że ceny paliw są jakie są niech spojrzy na ceny benzyny za granicą,to że zarobki nie dostosowane ok ale kiedy my się uwolniliśmy od PRL po 89r,takie Niemcy dla przykładu po II WS miały o wiele łatwiej,a u nas patologia oczywiście państwo musi im płacić kasę,a takie rodziny nie pójdą do pracy czy coś ale to przepiją,dlatego nie ma kasy na pensję czy coś
Dopiero teraz zaczyna się coś ruszać AOW we Wrocławiu trzy pasy z mostem Rędzińskim,rozbudowa lotnisk itd
Ci co narzekają na brak pracy będą mieli Euro 2012 dla wielu osób co będą wtedy po maturach i studentów to ogromna szansa na jakieś doształcenie się i lepsza pracę
Reply with quote 


Post Re: Wybory Parlamentarne 2011 - kampania, dyskusje i wyniki. 3 Oct 2011, o 23:47

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Ryan wrote:
ale powiem wam tak,wychodzę z mej ulicy do głównej od razu 20 plakat Ewy Wolak idę do sklepu tam znowu jakieś ulotki rozdają....

Trudno się dziwić, skoro to ostatnia prosta kampanii wyborczej. ;)

Ryan wrote:
10 dnia każdego miesiąca Jarek z tą babką w białym przychodził pod krzyż zawsze

O ile wiem, to nadal miejsce publiczne, więc dopóki nie robią bydła (tj. nie okupują tego miejsca miesiącami), to nie powinno to nikogo urażać. Pierwotny krzyż na szczęście już został przeniesiony, choć moim zdaniem zbyt długo z tym zwlekano...

Ryan wrote:
PO ma rację ze swoim spotem elektorat PIS'u taki jest stare moherowe babcie i dziadki oraz polonusy z Kanady i USA którzy mają swoją jedyną tv czyli TRWAM Rydzyka co drugi dzień u Siebie

"Żelazny" elektorat PiS-u obliczano na ok. 20%. Reszta to anty-POwcy, z przeróżnych grup wiekowych. ;)

Ryan wrote:
ale kiedy my się uwolniliśmy od PRL po 89r

Czechy, kraje bałtyckie to się np. uwolniły, ale gdzie u nas ta lustracja, oczyszczenie ekip rządzących i raz a porządne rozliczenie się z przeszłością? Ja tego nie widziałem niestety (a przynajmniej rodzice)...

Ryan wrote:
Ci co narzekają na brak pracy będą mieli Euro 2012 dla wielu osób co będą wtedy po maturach i studentów to ogromna szansa na jakieś doształcenie się i lepsza pracę

Przepraszam, ale tutaj nie zgadza się ekonomia. Właśnie po Euro 2012 ten wzrost gospodarczy, który jeszcze mamy, prawdopodobnie się skończy, ponieważ obecnie pompowane są kosmiczne pieniądze z budżetu na inwestycje (i najdroższe drogi w Europie!), skutkiem czego dług także rośnie, a nie będzie się budować w nieskończoność. Przyjdzie koniec robót i baj!
Reply with quote 


Post Re: Wybory Parlamentarne 2011 - kampania, dyskusje i wyniki. 4 Oct 2011, o 00:03

Male - Friend  Posts/Topics672/35  Reputation point 546 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
na Euro będzie istnieć coś takiego jak wolontariat
czytałem o takim gościu bodajże z Dani napisał ichniejszą maturę,i pojechał do Wiednia na Euro,siedział w centrum od transmisji.Po Euro zwróciło się do niego RTL, z zapytaniem czy nie chciałby pracować u nich.Nie jest to jakiś mój wymysł.Gdzieś na stronie wolontariatu to pisało dlaczego warto wziąć w nim udział.O taką szansę mi chodziło
Nie wiem jak u Ciebie w Rudzie Śląskiej to wygląda ale wystarczy przejść się w jakiś dzień tygodnia po rynku we Wrocławiu i spotkasz wycieczki z Niemiec grupkę Anglików którzy przylecieli na piwo,Włochów albo Hiszpanów.Na Euro powstają hotele itd,ktoś musi w nich pracować kucharze,kelnerzy/kelnerki itd.Euro minie ale reklama takiego Wrocławia Poznania czy Krakowa pójdzie w świat,dla Włocha Anglika czy Niemca to są grosze przylecieć na weekend i się zabawić.Ale dla ludzi w Technikach którzy są na takim profilu to jest szansa

co do uwalniania,oglądając debatę była chwila o kulturze politycznej i czy by Jarosław Kaczyński mógłby mówić Pan Premier Donald Tusk,tak jak to się mówi Pan Prezes Jarosław Kaczyński,a ten odpowiedział jak pewien Pan nie zmieni swego działania to ja nadal będę tak postępował czy jakoś tak,nie chce skłamać i wprowadzać was w błąd i jeśli ktoś to oglądał i pamięta dokładnie proszę o poprawienie mnie.Wracając do sedna dlatego nie ma czegoś takiego jak w Czechach itd,przez takich ludzi jak Kaczyński
Reply with quote 


Post Re: Wybory Parlamentarne 2011 - kampania, dyskusje i wyniki. 4 Oct 2011, o 00:05

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
po tych szopkach utwierdzam się w przekonaniu, że olanie tych wyborów będzie jedyną słuszną decyzją
Reply with quote 


Post Re: Wybory Parlamentarne 2011 - kampania, dyskusje i wyniki. 4 Oct 2011, o 00:13

Male - Friend  Posts/Topics672/35  Reputation point 546 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
ale potem nie płacz że ten doszedł do władzy itd.Miałeś okazję dorzucić swoje 5gr do sceny politycznej nie zrobisz tego więc potem nie zabieraj głosu ;]
Reply with quote 


Post Re: Wybory Parlamentarne 2011 - kampania, dyskusje i wyniki. 4 Oct 2011, o 00:22

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Ryan, chłopie, narzekania będą zawsze. Jak nie ze strony zwykłych ludzi to przeciwników politycznych. Kolejne afery, skandale, nieudane koalicje itd aż do następnych wyborów i gruszek na wierzbie.
Ale fajnie, że są jeszcze ludzie którzy naprawdę wierzą, że coś się zmieni. Obyście się nie zawiedli.

Peace! ;)
Reply with quote 


Post Re: Wybory Parlamentarne 2011 - kampania, dyskusje i wyniki. 4 Oct 2011, o 00:26

Male - Friend  Posts/Topics672/35  Reputation point 546 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
No wierze bo cóż innego mi zostało,ale nie wiara w kościół.Czyli księży.Tylko wiara że coś można zmienić no i w Boga
Reply with quote 


Post Re: Wybory Parlamentarne 2011 - kampania, dyskusje i wyniki. 4 Oct 2011, o 00:28

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Ryan wrote:
na Euro będzie istnieć coś takiego jak wolontariat

Aaa, o ten aspekt Ci chodziło - tutaj przyznaję rację.

Ryan wrote:
Wracając do sedna dlatego nie ma czegoś takiego jak w Czechach itd,przez takich ludzi jak Kaczyński

Tu też się zgodzę. Oni też brali udział w tej okrągłostołowej szopce. I nie za bardzo się zmieniło, gdy byli u władzy.

Ryan wrote:
nie zrobisz tego więc potem nie zabieraj głosu ;]

Albo będzie dumny, że nie kolaborował z żadnym nieprzyjacielem i będzie miał prawo do krytyki wszystkich - kto wie? ;)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Next
Page 6 of 16 [ 230 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 4 guests