Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 5 of 7 [ 92 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Print view
Write comments Post new topic


Kulturystyka, Trening, Suplementy, Odżywki, Sterydy.

Post Re: Kulturystyka. 25 Oct 2009, o 16:46

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
ok dzięki jeszcze raz :)

A macie jakieś ćwiczonka na łapki? tzn żebym miał muły :P

Last post
Reply with quote 


Post Re: Kulturystyka. 25 Oct 2009, o 18:44

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Linux Opera
adam wrote:
A macie jakieś ćwiczonka na łapki?


Siekiera w łapki i 3 metra drzewa do porąbania xD ewentualnie wóz obornika do rozwalenia w polu :DD
Reply with quote 


Post Re: Kulturystyka. 25 Oct 2009, o 19:08

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Adam,
Jeśli chodzi ci o biceps to może to być tak.
3 serie po 12 powtórzen np.

1. Unoszenie sztangi stojac podchyt
2. Unoszenie sztangielek siedzac
3. Unoszenie sztagielki - ramie oparte na wewnetrzen czesci uda

Albo

1.Uginanie ramion ze sztangą podchwytem, stojąc - 4 serie
2.Uginanie ramion ze sztangielkami na ławce skośnej(uchwyt młotkowy) - 4
Reply with quote 


Post Re: Kulturystyka. 21 Jan 2010, o 21:32

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
ja się trochę zaniedbałem bo ławeczka została pod zadaszeniem a w zimie nie bd ćwiczył xD Ale co dziennie się staram z 15 pompek i 30 brzuszków.
Reply with quote 


Post Re: Kulturystyka. 21 Jan 2010, o 21:39

Male - Friend  Posts/Topics1684/27  Reputation point 1055 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
To tak jak ja xD To samo. Więcej mi się nie chcę ;p
Reply with quote 


Post Re: Kulturystyka. 21 Jan 2010, o 21:50

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Quote:
kreatyna jakis gainer ?

Młodzi pakerzy. Najpierw kreatyna a potem może jakiś gainer. W ogóle tak od razu to się odżywek nie trzepie, minimum 3/4 miesięcy stażu na siłce aby coś tam walić a nie tak od razu. Poza tym jak robisz tylko pompki to tak trochę głupie brać kreatyn.y
Reply with quote 


Post Re: Kulturystyka. 21 Jan 2010, o 22:01

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Jak tak patrze to mam w papierach wpisane na WF "powyżej przeciętnej" i jestem bardziej umięśniony od reszty rówieśników. Kompletnie nie trenuję. Czy coś marnuję?:)

@EDIT
Kosza przecież trenuje :wall:
Last edited by IuDeX on 21 Jan 2010, o 22:33, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Kulturystyka. 21 Jan 2010, o 22:31

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Ja mam chęci, drążek (zwisanie, podciąganie), hantle (2x4kg - mogę podnosić ile chcę więc nie wiem czy się na coś przydadzą), robię też seriami pompki i brzuszki (do tego się drążek przydaje :P ). Odżywki to może w przyszłości bo planuję zakup większego sprzętu.
Reply with quote 


Post Kulturystyka, Trening, Suplementy, Odżywki, Sterydy 13 Mar 2010, o 00:19

Male - Friend  Posts/Topics1002/268  Reputation point 2559 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Czyli temat związany z kulturystyką. Zawiera informacje dotyczące odżywiania, treningu oraz suplementacji.
W tym temacie piszemy swoje zapytania na temat suplementów treningów itp.
Ja już naruszam pierwsze pytanie.
Ćwiczę juz 2 lata i brałem dużo odżywek począwszy od gainera kreatyn białek nitrobolonów aż w końcu słynna meta.
Jeden koleś z siłowni proponuje mi Omę w strzałach. I mam pyt czy brał już to ktoś i jakie efekty? i oczywiście skutki uczone których jest masa i większość znam ale chciał bym dowiedzieć się czegoś co miało zdarzenie w praktyce :) Z tego co słyszałem o efekty ładne z testosteronem jeszcze lepsze
Reply with quote 


Post Re: Kulturystyka, Trening, Suplementy, Odżywki, Sterydy. 6 Apr 2010, o 10:37

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
adrianus931
Brałeś nitrobolon? Jeśli tak to może podzielisz się rezultatami, może jakaś fota przed-po, podobno niezłą pompę daje. Dziś zakupiłem ten specyfik, fajnie jakby ktoś już po cyklu pokazał co ten preparat potrafi. Ktoś tam mówił o hmb, ogólnie to jest jakaś ściema, np na mnie to nie działało w ogóle. Jeszcze mam pytanie jedno, bo pisali ludzie żeby brać więcej tego nitro niż producent wypisuje na etykiecie więc ile brać kap więcej, bo w takiej formie kupiłem.
Reply with quote 


Post Re: Kulturystyka, Trening, Suplementy, Odżywki, Sterydy. 6 Apr 2010, o 20:37

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
jak po hmb nie weszło Ci to po nitrobolonie też nie wejdzie. Przecież wszystkie te dżywki które można kupić w sklepach to normalne białko z jakimiś witaminami "C". Nie myśl sobie że nitrobolon to coś jak B12, czy inna omka czy deka.
Reply with quote 


Post Re: Kulturystyka, Trening, Suplementy, Odżywki, Sterydy. 6 Apr 2010, o 22:19

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
adrian-93,
Nie no nie mówię że hmb miało zerowe działanie, ale słabo na mnie to zadziałało a ćwiczę intensywnie i w miarę dbam o dietę.
Ogólnie to jestem niedawno po cyklu mety i polecam, bo jakichś dużych skutków ubocznych nie miałem, były jakieś tam krostki na plecach ale nic wielkiego a przyrost spory. Do nitrobolu kupiłem też gainera mm więc myślę że powinno być dobrze. Dla mnie ten cały hmb to ściema i nie spodziewałem się po tym wielkich osiągnięć.
Reply with quote 


Post Re: Kulturystyka, Trening, Suplementy, Odżywki, Sterydy. 6 Apr 2010, o 22:55

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
a jak przestaniesz ćwiczyć to w oczach będzie Ci spadać masa po tym mietku.
Reply with quote 


Post Re: Kulturystyka, Trening, Suplementy, Odżywki, Sterydy. 6 Apr 2010, o 23:00

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Quote:
a jak przestaniesz ćwiczyć to w oczach będzie Ci spadać masa po tym mietku.

Mietka to ja już dawno wsunąłem i zapytaj się adrianusa, widział jak to wygląda więc nie wiem czy tak spadło - narazie w łapie 37 to na maxa. Chce jeszcze większej pompy, do wakacji to ponad 40 żeby tam wskoczyła :]
Reply with quote 


Post Re: Kulturystyka, Trening, Suplementy, Odżywki, Sterydy. 7 Apr 2010, o 09:11

Male - 50%  Posts/Topics160/11  Reputation point 436 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Witam, dawno nie pisałem w temacie :D

No to tak co do mietki, nie polecam. Ogólnie z tym odstawianie m sprawa ma się dwojako tutaj. Zależy od organizmu, w większości przypadków jest tak że po odstawieniu nie spada masa, lecz z mięśni robią się flaki, z klaty spada Ci na brzuch itp. trzeba by wtedy coś na podtrzymanie wziąć. A i co najważniejsze, trenuje ładnych parę lat i powiem tak, co z tego że meta i urośniesz szybko? Co Ty masz za siłę po tej mecie? Ano żadnej, bo Ci się mięśnie robią z NO a nie z H2O jak powinno być.

Co do debiutu z odżywkami Panowie głównie chodzi o kretkę. 6 miesięcy jechać na sucho!! I nie przejmować się tym że na początku ćwiczenia brałem przykładowo 80kg na klatę w serii, a po dwóch miesiącach 70kg nie mogę wziąć. To jest tzw. kryzys, zmęczenie materiału. 5 dni odpoczynku i zaczynamy od nowa. Najważniejsze żeby się przez okres kryzysu nie zniechęcić. Bo jeżeli przypniesz kretę w 3 miesiącu, no po 3 dniach od rozpoczęcia cyku powiesz, "u zajefajnie 10 kg skoczyło na plus klata, bary, bic. A jak mi mięsień urósł". Co z tego, nie wykorzystałeś potencjału swojej siły maksymalnie, i niestety jak się zdarzało w wielu przypadkach uzyskach efekt odwrotny :/ Tak, że:

1. DIETA (dla każdego indywidualna)
2. WYTRWAŁOŚĆ
3. Nie licz że dobre efekty uzyskasz w dwa tygodnie, miesiąc czy rok :)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 5 of 7 [ 92 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests