Witam . oddałem nokie e52 na gwarancji i dzisiaj zadzwoniła pani z salonu z informacja że nie ma możliwości naprawy. W zamian zaproponowała mi nokie c5-00 lub nokie lumie 610 . która z nich jest lepsza ??
C5-00 - beznadziejny ekran, nie ma WiFi, staroć, chyba od 2 lat już Nokia ją porzuciła w kwestii aktualizacji FW. Nawet jeśli 5MP to i tak jest gorsza od E52
610 - też słaby, WP7.8, mało RAMu, wsparcia też już oficjalnego nie ma a nieoficjalne praktycznie nie istnieje. Już lepsza propozycja ale żeby wziąć i od razu sprzedać.
Bierz Lumie 610 - sprzedasz ją za 400zł dołożysz troszkę i kupisz coś bardziej sensownego C5-00 nawet nie bierz, bo tańsza od Lumii i zdecydowanie gorsza.
"Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze – miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją." Steve Jobs
Dziękuję za podpowiedzi. nie pomyślałem nawet , że c5 nie ma wifi. Jutro spróbuje porozmawiać i jakimś innym telefonie niż te dwa , niezbyt mi odpowiadają .