Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat




Komu z poniższych kandydatów na urząd Prezydenta RP udzielił(a)byś poparcia?
Poll ended at 2 Jul 2010, o 21:12
Jarosław Aleksander Kaczyński 36%  36%  [ 12 ]
adammmos, adrian219, Andrzej5825, Filip, jarek26, kacper5, karol_17, marc73, Maryl, michalsiek, minac, Vanquish
Bronisław Maria Komorowski 45%  45%  [ 15 ]
adamke, adasio.s, Agentix, bastard3son, dario_mce, Deryl, Ds80, Dynamio, kamil012, kimi, nemo333, pawelooss, ryba, ryzy99, ZiomalMarcin
# Jeszcze nie wiem (uzasadnij w poście) 0%  0%  [ 0 ]
# Żaden z powyższych nie jest odpowiedni 18%  18%  [ 6 ]
Abramerlin, davvid, IuDeX, Mafiu, Mistrzunio94, radek310
Total votes : 33


Previous topic | Next topic
Page 8 of 9 [ 133 posts ]
Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Next
Print view
Write comments Post new topic


Wybory Prezydenckie 2010 - dyskusje i typowanie kandydatów.

Post Re: [Polityka] Wybory Prezydenckie 2010 - dyskusje i typowanie kandydatów. 24 Jun 2010, o 13:57

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
prezydent może ułaskawiać więźniów chyba jeszcze

Last post
Reply with quote 


Post Re: [Polityka] Wybory Prezydenckie 2010 - dyskusje i typowanie kandydatów. 1 Jul 2010, o 01:11

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Ale obydwie debaty były nudne. ;P
Reply with quote 


Post Re: [Polityka] Wybory Prezydenckie 2010 - dyskusje i typowanie kandydatów. 1 Jul 2010, o 09:46

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows Vista Firefox
pawelooss, według mnie, w pierwszej wygrał Komorowski, a w drugiej Kaczyński ;)

A tak do dyskusji, co może prezydent Rzeczpospolitej Polski, spójrzcie, co może prezydent Niemiec ;D

Pozdrawiam
adrian219
Last edited by adrian219 on 1 Jul 2010, o 09:47, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: [Polityka] Wybory Prezydenckie 2010 - dyskusje i typowanie kandydatów. 1 Jul 2010, o 10:48

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Mi się nie chciało oglądać, więc nie wiem, ale czy to rzeczywiście w dużym stopniu wpłynie na wynik wyborów?? :P
Reply with quote 


Post Re: [Polityka] Wybory Prezydenckie 2010 - dyskusje i typowanie kandydatów. 1 Jul 2010, o 23:23

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
adrian219 wrote:
pawelooss, według mnie, w pierwszej wygrał Komorowski, a w drugiej Kaczyński ;)

Obiektywnie patrząc tak, choć Kaczyński nie wysunął się aż tak bardzo na prowadzenie, jak to zrobił Komo w pierwszej.

Filip wrote:
czy to rzeczywiście w dużym stopniu wpłynie na wynik wyborów?? :P

Nie, to i tak będzie wyłącznie "starcie 2 żelaznych elektoratów, który z nich się bardziej zmobilizuje", jak to słusznie ujął jakiś poseł PiSu. Niezdecydowani raczej i tak nie pójdą, lecz wyjadą na wakacje.

[ Dodano: 1 lip 2010, o 23:23 ]
Image
No to świetnie, bajka wprost. ;] Ale wiedziałem, że tak będzie. Polacy nie wyciągnęli lekcji z sytuacji 5 lat temu, w której wybrali jak się później okazało nieudolnego i jedynie wetującego prezydenta, z którego potem sami nieraz się śmiali. ;]
Reply with quote 


Post Re: [Polityka] Wybory Prezydenckie 2010 - dyskusje i typowanie kandydatów. 2 Jul 2010, o 21:35

Male - Friend  Posts/Topics140/79  Reputation point 139 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
pawelooss wrote:
nieraz

Hehe.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 2 lipca 2010, o 22:07 ]
http://sjp.pwn.pl/szukaj/nieraz ;>

Filip wrote:
Mi się nie chciało oglądać, więc nie wiem, ale czy to rzeczywiście w dużym stopniu wpłynie na wynik wyborów??

Dobata wyglądała tak: Komorowski mówił, że robi coś czego wcale nie robi :) i podał rękę Kaczyńskiemu i zaproponował fajną rzecz na aukcję, zaś Kaczyński całą debatę wypominał błędy Komorowskiego i był raczej wrogo nastawiony: "Chętnie uścisnę rękę ALE..." i tak dalej. Opisałbym Ci to bardziej szczegółowo, ale nie przepadam za Tobą i jestem leniwy :yes:
Reply with quote 


Post Re: [Polityka] Wybory Prezydenckie 2010 - dyskusje i typowanie kandydatów. 2 Jul 2010, o 21:51

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Ds80 wrote:
Opisałbym Ci to bardziej szczegółowo, ale nie przepadam za Tobą i jestem leniwy :yes:

I dobrze, bo wiem, że powyżsi kandydaci nie wprowadzą znaczących zmian.
Reply with quote 


Post Re: [Polityka] Wybory Prezydenckie 2010 - dyskusje i typowanie kandydatów. 2 Jul 2010, o 22:09

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Nie wprowadzą, ale ja przynajmniej nie chcę nowych kłótni, które zaczną się na nowo, gdy już JK zostanie prezydentem. Dał popis w środę, jak "się zmienił" i jaką "politykę miłości i nie wynajdowania haków" będzie uprawiał. :P
Reply with quote 


Post Re: [Polityka] Wybory Prezydenckie 2010 - dyskusje i typowanie kandydatów. 2 Jul 2010, o 22:49

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
pawelooss, ee tam, zauważasz tylko błędy Kaczyńskiego.

Warto podkreślić, że JKM daję całkowite poparcie JK, a właśnie w tym temacie ludzie mówili, że jak nie pójdą na JKM to zagłosują na BK. I cio teraz? ;>

Pozdrawiam
adrian219
Reply with quote 


Post Re: [Polityka] Wybory Prezydenckie 2010 - dyskusje i typowanie kandydatów. 2 Jul 2010, o 23:13

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
adrian219 wrote:
Warto podkreślić, że JKM daję całkowite poparcie JK, a właśnie w tym temacie ludzie mówili, że jak nie pójdą na JKM to zagłosują na BK. I cio teraz? ;>

Dla mnie to jeszcze kolejny argument. xD

Ale cóż, jak już to dużo wcześniej napisałem niestety wygra, znów będzie kłócił się o krzesło lub samolot, wetował, nie mogąc nic innego robić, Niemcy i reszta będą się śmiać, że Pierwszą Damą Polski jest Alik i wszystko wróci po staremu, a jakże - niektórzy to lubią być masochistami. ;]

Czekam tylko, który kabaret jako pierwszy nakręci skecz "O, prezydent zmartwychwstał". xD
Reply with quote 


Post Re: [Polityka] Wybory Prezydenckie 2010 - dyskusje i typowanie kandydatów. 3 Jul 2010, o 01:21

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
A czemu JKM dał poparcie Kaczyńskiemu? Jak uargumentował? Jakieś źródło proszę, tak z ciekawości:)

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 3 lipca 2010, o 08:24 ]
Chyba przez taki "argument", żeby "mafia" nie miała 100%. Zapomniał jednak, że każda partia i tak zapewne nie jest całkowicie czysta, a o wszystkich rzeczach w polityce się nie dowiemy, więc to bez różnicy. ;]
Reply with quote 


Post Re: [Polityka] Wybory Prezydenckie 2010 - dyskusje i typowanie kandydatów. 3 Jul 2010, o 12:21

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
pawelooss wrote:
Nie wprowadzą, ale ja przynajmniej nie chcę nowych kłótni, które zaczną się na nowo, gdy już JK zostanie prezydentem. Dał popis w środę, jak "się zmienił" i jaką "politykę miłości i nie wynajdowania haków" będzie uprawiał. :P

To jet normalna polityka, za co mają się kochać, gdy nie zgadzają się ze sobą.
adrian219 wrote:
Warto podkreślić, że JKM daję całkowite poparcie JK, a właśnie w tym temacie ludzie mówili, że jak nie pójdą na JKM to zagłosują na BK. I cio teraz? ;>

JKM i JK mają bardzo duże różnice w programach.
pawelooss wrote:
znów będzie kłócił się o krzesło lub samolot

Nie kłócił się, ale kłócił się z kimś, kto robił z tego problem.
pawelooss wrote:
wetował, nie mogąc nic innego robić

a co, miał przepuszczać ustawy, gdy się z nimi nie zgadzał.
pawelooss wrote:
Niemcy i reszta będą się śmiać

To niech się śmieją. Chociaż polski nie sprzeda.

Ja dlatego go poprę:
michero wrote:
żeby "mafia" nie miała 100%
i lepiej u niego z ochroną życia (chociaż też nie do końca się zgadzam).
Reply with quote 


Post Re: [Polityka] Wybory Prezydenckie 2010 - dyskusje i typowanie kandydatów. 4 Jul 2010, o 19:45

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Jedno jest pewne. :D Wygra syn Jadwigi, z imieniem sławiącym nazwisko na K, wyrażeniem "ski" zakończon. ;)
Reply with quote 


Post Re: [Polityka] Wybory Prezydenckie 2010 - dyskusje i typowanie kandydatów. 4 Jul 2010, o 20:16

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
pawelooss, niestety a może i dobrze. Może Polacy się obudzą jak zobaczą, jaki kraj chce stworzyć PO.
Reply with quote 


Post Re: [Polityka] Wybory Prezydenckie 2010 - dyskusje i typowanie kandydatów. 4 Jul 2010, o 20:20

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Jak reklama z panem Karolakiem i Szycem mówi, jestem tchórzem bo nie zagłosowałem, ale co tam, jakoś przeżyje te 5 lat ;)
Niech się powoli to kończy, bo ile można słuchać, że 'zgoda buduje' i 'zgoda buduje'... :S

Jak tak im się śpieszy do pracy, to niech budują tak, żebyśmy się nie wstydzili za nasz kraj
Last edited by davvid on 4 Jul 2010, o 20:23, edited 1 time in total.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 8 of 9 [ 133 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest





cron