Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 2 of 9 [ 125 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next
Print view
Write comments Post new topic


Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych.

Post Re: Przetestuj smartfona w Orange! 6 Feb 2012, o 15:36

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
WP i iOS stawiam na równi

Według Ciebie. Rynek jednak twierdzi inaczej.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 6 lutego 2012, o 14:40 ]
Rynek się nie zna.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Przetestuj smartfona w Orange! 6 Feb 2012, o 15:50

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
A niby jak ma być w obecnej chwili? Android i iOS są już kilka lat, a WP dopiero rok czasu.
1-2 lata i będzie rządzić WP i iOS, bo MS i Apple mają ekosystemy. Google to niech się lepiej zajmie swoją przeglądarką :lol:

[ Dodano: 6 lut 2012, o 14:50 ]
Znaczy się wyszukiwarką, bo w tym akurat są dobrzy.
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 15:52

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Wiara w ekosystemy jest przereklamowana. :zzz:

Większość posiadaczy iDevice nie porzuciła Windowsów na rzecz MacOS-ów, tylko ściągnęła na nie zwykłe iTunes...


Chyba że pociągnie tylko nowych newbie czy starszych wiekowo użytkowników, mających problem z przerzuceniem pliku.
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 15:54

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
pawelooss wrote:
Chyba że pociągnie tylko nowych newbie czy starszych wiekowo użytkowników, mających problem z przerzuceniem pliku.

Takie były założenie.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 6 lutego 2012, o 14:55 ]
No to zdecydowana większość użytkowników komputera jednak potrafi skopiować plik. :)
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 16:00

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
W przypadku Apple to się oczywiście nie sprawdza. MS ma jednak prawie 90% udziału na rynku systemów operacyjnych, więc tutaj sukces murowany (windows, windows phone, office, zune, skydrive, xbox...). Dane z lipca 2011.

Image
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 16:04

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
zune

Właśnie, doskonały przykład niewypału. To było tak mało znaczące urządzenie, że już o tym zapomniałem. :thumbup:
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 16:05

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
systemów operacyjnych,

Wszystkich. To przez to, że wszystkie komputery w marketach sprzedajemy z Windowsem na pokładzie, a ludzie na procesor mówią XP. :D
Tu chodzi o systemy mobilne. Jeśli nie będzie tak masowego wprowadzania modeli z wp7 jak komputerów z Windowsem, to sorry ale... du**.
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 16:09

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
pawelooss wrote:
zune

Właśnie, doskonały przykład niewypału. To było tak mało znaczące urządzenie, że już o tym zapomniałem. :thumbup:

Jako pojedyncza jednostka jest niewypałem, ale jako część ekosystemu już nie ;P

[ Dodano: 6 lut 2012, o 15:09 ]
IuDeX wrote:
systemów operacyjnych,

Wszystkich. To przez to, że wszystkie komputery w marketach sprzedajemy z Windowsem na pokładzie, a ludzie na procesor mówią XP. :D
Tu chodzi o systemy mobilne. Jeśli nie będzie tak masowego wprowadzania modeli z wp7 jak komputerów z Windowsem, to sorry ale... du**.

Nadal nie rozumiesz polityki MS i nowych rozwiązań wprowadzanych w Windows 8. To już będzie zupełnie inny system.
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 16:11

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Jako pojedyncza jednostka jest niewypałem, ale jako część ekosystemu już nie ;P

Nie przestała być nie wypałem, skoro Microsoft ją wycofał ze sprzedaży.

A coś takiego jak "ekosystem" jest pociągające dla osób nieznających Ctrl+C, Ctrl+V.

Wystarczy popatrzyć na Megaupload, by zobaczyć, jak bezpieczna jest taka "chmura"...
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 16:12

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Nadal nie rozumiesz polityki MS i nowych rozwiązań wprowadzanych w Windows 8. To już będzie zupełnie inny system.

Ale ja aktualnie leję na W8, bo rozmawiamy o WP7.
Równie dobrze mogę teraz powiedzieć, że o czym Ty mówisz, przecież jeszcze trochę Android 5.
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 16:16

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
pawelooss wrote:
Jako pojedyncza jednostka jest niewypałem, ale jako część ekosystemu już nie ;P

Nie przestała być nie wypałem, skoro Microsoft ją wycofał ze sprzedaży.

Myślałem, że chodzi o aplikację :hihi: Jako urządzenie to tak, podobnie Windows Mobile już jest uśmiercony. To już historia.

[ Dodano: 6 lut 2012, o 15:16 ]
IuDeX wrote:
Nadal nie rozumiesz polityki MS i nowych rozwiązań wprowadzanych w Windows 8. To już będzie zupełnie inny system.

Ale ja aktualnie leję na W8, bo rozmawiamy o WP7.
Równie dobrze mogę teraz powiedzieć, że o czym Ty mówisz, przecież jeszcze trochę Android 5.

No więc w WP7 jest podobnie, a w W8 będzie jeszcze lepsza synchronizacja.
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 16:17

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Ja mam nadzieję, że W8 zatrząśnie rynkiem, a konkurencja zacznie spinać się, żeby wprowadzić nowe rzeczy, poprawic stabilność itd. byleby zdobyć klientów.
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 16:20

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Nadal nie rozumiesz polityki MS i nowych rozwiązań wprowadzanych w Windows 8. To już będzie zupełnie inny system.

Vista też miała być, a ludzie ją znienawidzili.

To że MS by bardzo chciał, nie znaczy, że ludziom spodobają się jakieś upośledzone kafelki zamiast normalnych okien. :D
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 16:21

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
To jest nie istotne czy kafelki się spodobają ludziom czy nie. Ludzie się przyzwyczajali do Windowsa od 30 lat i przy nim zostaną. Zresztą na PC będzie można się przełączać między Metro i Aero.
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 16:25

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
To jest nie istotne czy kafelki się spodobają ludziom czy nie.

Tak mówiła Nokia prawie nie rozwijając Symbiana w swoim czasie.

Ludzie się przyzwyczajali do Windowsa od 30 lat i przy nim zostaną

Tak, ale przyzwyczaili się do Windowsa, jakiego znają, a nie do jakichś nowych fiksów. Wstążka jeszcze jest np. rewolucyjna, ale bardzo przejrzysta i użyteczna. Natomiast toto co to jest? :D

Zresztą na PC będzie można się przełączać między Metro i Aero.

Więc wszyscy wyłączą kafle w cholerę. Zresztą jak co bardziej świadomi wyrzucali irytujące UAC w Viście.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next
Page 2 of 9 [ 125 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests





cron